Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Meneviş...
Zaim demiş ki:Çok teşekkür ederim. Tavsiyeniz benim için çok değerli. Çünkü günümüzde, her işte olduğu gibi, yaptığı işin ehli olan biriyle karşılaşmak şansa bırakıldığı zaman imkansız bir hal alıyor.
Sn Göktuğ'a nasıl ulaşabilirim? Forumdan mail atmayı başaramadım.

Saygılarımla...

38 numaralı mesaj...
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...552&page=4

Alıntı

kardeşim silahın üzerinde mekanizma meneviş bunu gördük.fakat gövde kısmı sanırım krom , bunun yapılışını tarif edebilirmisin.

Alıntı

Sanırım biraz sonra size tarif edecekler modlar.

Alıntı

Kıymetli üstadlarım, peki aliminyum alaşımlı gövdelerde meneviş kaplamanın nasıl bir sonuç vereceği hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Benim zavallı FS-92'nin gövde kısmı hala içler acısı...

Alıntı

Sn alpyesilay bildiğim kadarıyla aliminyumun üzerine meneviş olmuyor,onun için ya çelik ya da laylonSmile olmalı.Big Grin

Alıntı

parabellum demiş ki:Sn alpyesilay bildiğim kadarıyla aliminyumun üzerine meneviş olmuyor,onun için ya çelik ya da laylonSmile olmalı.Big Grin

Kıloğa da ne güzel gider meneviş. Big Grin

Alıntı

Evet sn Red Kit, gerçekten modernle klasiğin buluştuğu son nokta olur..Big GrinBig Grin

Alıntı

Arkadaşlar Gaston Glock duymasın bunları. Vallahi bir daha Türkiye'ye gülük neyin göndermez. Ferrari - LPG muhabbetine döner sonra. Big Grin

Alıntı

parabellum demiş ki:Sn alpyesilay bildiğim kadarıyla aliminyumun üzerine meneviş olmuyor,onun için ya çelik ya da laylonolmalı.
Arkadaşlar, senelerdir aynı geyikleri yapageldiğimiz için Sn.parabellum ' un bu cümlesini size be deşifre edeyim; Paşamızın dediği gibi Sn.parabellum ' a göre de '' alemyomdan '' silah olmaz...Big Grin Yani, özellikle Türkiye şartlarında mümkünse çelik gövdeli, olmazsa polimer gövdeli silah kullanılmalıdır ki, alüminyum gövdedeki vuruntular insanın akıl sağlığına zarar vermesin...Big Grin

Alıntı

Aynen öyle sayın lupus, bildiğiniz gibi '' alemyon '' dan dolayı Walther P 88' imi satmış adamım......

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi