Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SW 686-4 Silahımız çalınmıştır.
Sayın Avcı41,
Geçmiş olsun.İnşallah bir suça karışmadan bulunur.Aslında yasadışı da olsa pek bulunan bir silah değil, mühimmat da sıkıntılı. Polisin ciddi bir takibiyle yakalanabileceğini ümit ederim.

Alıntı

Emniyete bilgi verdiğinize göre hiç bir şekilde sizi manevi zarara uğratamaz, sorumluluk sizden çıkmış artık. Geçmiş olsun, Saygılar.

Alıntı

Sayın avcı41 geçmiş olsun efendim.İnşa'Allah tez zamanda bulursunuz silahınızı.

Alıntı

Geçmiş olsun .İnşallah yakalanırlar.Siz ve sevdiklerinize bir zarar gelmemiş olması tek tesellimiz oldu.Saygılar.

Alıntı

Sağolun sayın dostlarım, mesleğim gereği burada haber bırakılacak her yere haber verdim. Yeterki buralarda elden cıkartılmak istensin. Silahın yanında duran 800 civarı mühimmatını kılıfını bırakıp, sadece boş silahı almışlar.

Alıntı

Çok geçmiş olsun. İnşAllah bulunur. Bulunmasa bile, gelen mala gelsin canınız sağ olsun..

Alıntı

sn Avcı41,
Öncelikle geçmiş olsun.Merak etmeyin,helal mal eminimki bir gün bir yerde dönüp dolaşıp abinize geri dönecektir.Bizim de 2005 yılında antalya da çalınan tabancamız 2009 yılında istanbulda bir kahve kavgasında bulunmuştu. Sanırım biraz zaman gerek, umarım çok uzun sürmez.
Saygılar...

Alıntı

Büyük geçmiş olsun Sn.Avcı41 umarım tez zamanda geriye döner silahınız.

Alıntı

Geçmiş olsun. İnşallah tez zamanda yakalanırlar silah sahibine iade edilir.

Alıntı

Çok geçmiş olsun efendim, inşallah tez zamanda kazasız belasız bulunur...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi