Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SW 686-4 Silahımız çalınmıştır.
Sayın Avcı41, büyük geçmiş olsun. Silahınızın bir an önce ait olduğu ellere dönmesi, bulunmaması durumunda utandırmaması dileğiyle, bilgileri not aldım, onay verirseniz tanıdığım silahçılara bilgi verebilirim. Saygılarımla.

Alıntı

(04-02-2013, 03:05 AM)alperka demiş ki: Sayın Avcı41, büyük geçmiş olsun. Silahınızın bir an önce ait olduğu ellere dönmesi, bulunmaması durumunda utandırmaması dileğiyle, bilgileri not aldım, onay verirseniz tanıdığım silahçılara bilgi verebilirim. Saygılarımla.

Çalıntı olduğu için ruhsatsız durumuna düşmüş bir silahı satmak yada tamir ettirmek için bir silahcıya getirileceğini pek sanmıyorum. Ruhsatsız silah satışına merakli kişiler araştırılmalı diye düşünüyorum.

Saygılar.

Alıntı

İyi geceler, böyle bir durum yaşandığında, tekrar ruhsatlı bir silah edinme hakkını yitiriyormuyuz acaba?

Alıntı

Geçmiş olsun sn. Avcı, silahınız bulunur inşallah.
Bir tanıdığımın umumi tuvalette unuttuğu tabancası dönüp dolaşıp kendisini bulmuştu, 'olmaz, olmaz.'
hayırlısı olsun.

Alıntı

Geçmiş olsun sn. Avcı41, silahın çalınmış olmasına üzüldüm. Silah sn. By_Düzce'nin belirttiği gibi silahçılarda değil, el altından ruhsatsız işlem görecektir. İnşallah bulunur. Tekrar geçmiş olsun.

Alıntı

Büyük geçmiş olsun, umarım en kısa sürede bulunur.
Saygılarımla

Alıntı

Sn.Avcı41 çok büyük geçmiş olsun.Umarım Emniyet en kısa zamanda bulur.
Saygılarımla

Alıntı

Sn. Avci41 çok gecmis olsun efendim umarım en kısa sürede bulunur. Saygılar

Alıntı

Sn.Avcı41;
Geçmiş olsun dileklerimi sunar, çalınan silahın bir an önce kazsız belasız ait olduğu ellere ulaşmasını temenni ederim.

Alıntı

Öncelikle geçmiş olsun Sn Avcı41. Üzüntünüzü paylaşıyorum. Maddi değerinden çok oluşacak manevi zarardan korktuğunuzu belirtmişsiniz ve son derece haklısınız. Benim düşüncem bu silahı çalanların ellerinden çıkartmak zorunda kalacakları konusunda oldukça yüksek ihtimal veriyorum. Piyasada çok bulunan bir fişek türü kullanılmadığından bence birilerine 300- 500 e vermeye çalışırlar. Eğer 9mm bir tabanca olsa fişek sıkıntısı daha az çekerler.. Tabi benim bu zamana kadar gördüğüm bildiğim kadarıyla böyle düşünüyorum.

Beddua edecektim ama her türlü zararı size kadar uzardı vazgeçtim..
Saygılar..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi