Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 1 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZIG M 1911; 750 atım sonrası inceleme ve yay değişimi...
Klavyen dert görmesin üstadım Smile . Kaliteli bir yay almak için elin amerikanyalısına yine para göndericez anlaşılan. O parça bu parça derken silahda yerli parça kalmayacak Big Grin .

Saygılar.

Alıntı

Sn. By_Düzce konuya 1 aydan biraz uzun bir süre önce yorum yapmıştım.Arkadaşımın silahında oluşan sorundan bahsetmiştim.Sorunun çözümü ile alakalı 6 7 kez tamirci yolunu tutan arkadaşım direk fabrika ile iletişim kurduğunda silahı fabrikaya istemişler silah üzerinde yapılan araştırmada ürünün üretim hatası sebebiyle bu tür arızalar yaptığı belirtilmiş ve silahın bire bir değişimini yapmışlar.Tişaş nasıl olduysa ürününün arkasında durup bu inceliği yapmış oldukça şaşırdım.Siz hala sorunu yaşıyorsanız 18 lblik icra yayının silahınız üstündeki olumsuz etkilerini tişaş yetkilisi ile paylaşırsanız size de bir çözüm sunarlar diye düşünüyorum.daha sonraki paylaşmış olduğunuz videonuz da boş fişeklerde sıkıntı yaşamışsınız bu yapmış olduğunuz değişim sonrası atış yaptınız mı? atış sonrası yayın daha iyi iş göreceği kanısındayım.Zira aynı ürün olmasada aldığım Glock Marka silahımda bende en başta elle manipüle etmede şu an sizde olan sıkıntıları yaşarken yaklaşık 1 şarjör atımdan sonra bu sorunun düzeldiğini fark ettim.

Alıntı

Sn. MasteR06

Öneriniz için teşekkür ederim, bende fabrika ile yaptığım görüşmelerde alakalarından dolayı memnun kalmıştım. Silahımda har hangi bir sorun yaşamıyorum. Sadece silah ile atış esnasında sürgünün gövde üzerine vuruntusunu azaltıp silahın dayanımını uzatmak amacıyla icra yayını 18,5 lb ile değiştirdim, boş kovan tahliyesinde sorun yaşadım ancak bunun sebebi kovanların pek sağlıklı olmamasından da kaynaklanıyor olabilir. Şu an silahımda orijinal icra yayını kullanıyorum 17 lb üzerinde bir yay dün 60 dan fazla atım gerçekleştirdim her hangi bir sorun yok 18,5 lb yay ile atış yapmadım ama mutlaka bir sonraki atışımda onu da deneyeceğim.

Saygılar.

Alıntı

TİSAŞ M 1911 ' lerdeki namlu yüzüğü hatası yeni üretimlerde de devam ediyor mu acaba ?

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi