Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WALTHER P88 COMPACT
Ellerinize sağlık Sn Ortaç. Güzel üslubunuzdan sıkılmak mümkün değil. Saygılarımla.

Alıntı

Dün laptop'un şarj aletini kırdım. Bugün telefondan foruma girince konuyu gördüm, açmaya çalıştım açılmadı. Hanımın telefonuna sarıldım, onunla da açamadım. Pazar mazar dinlemeyip, laptopun şarj aletini bulmaya giriştim ve nihayet itfaiye meydanında buldum Smile

Sn.Ortaç Üstadım herşeye değdi. Ellerinize sağlık. Harika bir video olmuş.

Alıntı

Sayın Ortaç üstadımızın geri dönüşü müdür yoksa bu,

Üstadım, malum bizler şanslıyız, fakat bencillik (bizim) yakışmaz...., forum efradını da mahrum bırakmayınız, hem yaş hem de tecrübe itibariyle size düşen ışık tutmaktır, hiç bir prensip, yol göstermekten yüce olamaz. Benim ümidim var...

Saygılar

Alıntı

Sn. Ortaç, Ellerinize emeğinize sağlık. Çok güzel ve bilgilendirici bir video olmuş efendim. Selamlar, Saygılar...

Alıntı

Sayin Büyüğüm,
Emeklerinize sağlik.
Saygilarimla.

Alıntı

Sn. Ortaç elinize, dilinize sağlık.

Alıntı

Ben Sn Ortaç'ın videolarından birinde duyduğum sesi aradım açıkçası. Sanıyorum eşi hanımefendi kendisine eşlik ediyor poligonda. TP 9 testinde arka fondan sesi geliyordu hanımefendinin. Eş durumundan da avantajlı, istediği zaman poligona gidiyor. Evin efendileri bize de böyle iyi davransa keşke...

Alıntı

Sn.Ortaç, sizi yeniden burada görmek ve paylaşımlarınızı izlemek ne büyük mutluluk. Sizi her zaman izleriz.
Saygılar bizden.

Alıntı

Ellerinize sağlık üstadım, Saygılar.

Alıntı

Einize sağlık, Sn. Ortaç.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi