Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STEYR M9A1 ergonomik silah!
sandeman demiş ki:Kısmet bakalım, biz de M 1 Garant'ların çekim gücüne güveniyoruz Smile
Sn.sandeman, eliniz gerçekten çok güçlü...Dark Side ' dan bile daha güçlü...Cool

Alıntı

melihaga demiş ki:Sn Lupus, da dersini alacak sadece sabırlı olalım...Big Grin
Ağa ' m eğer Gaston Dede sağa sola sipariş yetiştirmek için bu hızla ve işçilikle üretime devem ederse, ne konseptin kullanım ve bakım basitliği, ne de tetik karakteristikleri beni bir Glück almaya ikna edemez. Evet, kişisel olarak savunma tipi atıcılığa yönelmek ve daha çok ağırlık vermek için bir G19 istiyorum, ama aynı zamanda da hala bir görev adamı değil, silahseverim. Cool

Saygılar.

Alıntı

lupus demiş ki:
melihaga demiş ki:Sn Lupus, da dersini alacak sadece sabırlı olalım...Big Grin
Ağa ' m eğer Gaston Dede sağa sola sipariş yetiştirmek için bu hızla ve işçilikle üretime devem ederse, ne konseptin kullanım ve bakım basitliği, ne de tetik karakteristikleri beni bir Glück almaya ikna edemez. Evet, kişisel olarak savunma tipi atıcılığa yönelmek ve daha çok ağırlık vermek için bir G19 istiyorum, ama aynı zamanda da hala bir görev adamı değil, silahseverim. Cool

Saygılar.

üstadım son noktayı koyuyorum burada, siz bana glocktan vazgeçtiğinizi asla almayacağınızı söyleyin size inanamayacağınız bir hediye vereyim, M1 den bile güzel bir hediye... Cool Cool Cool

Alıntı

sn melihaga,
söz veriyorum asla bir glock almayacağım, emin olun...

ne bana dememiş miydiniz ? tuh SmileSmileSmile

Alıntı

nutkey demiş ki:sn melihaga,
söz veriyorum asla bir glock almayacağım, emin olun...

ne bana dememiş miydiniz ? tuh SmileSmileSmile

Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

lupus demiş ki:Arkadaşlar külli yalan, Sn.evrenay beni zamansız aradığı için, P7 randevusunu denk getiremedik, ama kendisine bir arkadaşın satışa çıkardığı Glock 19 C si olduğunu, isterse bakabileceğimizi söyleyince, kendisi işi gücü, hatta atışı bırakıp direk G 19 C ' nin hub cemalini temaşa etme telaşına düştü. Neyse yine de kendisi ile gerçek bir P7 randevusu için şimdiden sözleştik. İkimiz birlikte anti-laylon terapi yapacağız inşallah. Big Grin

Ayıklanmaz bu pirinç sayın lupus heheh.

Şaka bir yana Glock elime oturmadı kabzası kalın geldi, ayrıca sürgünün üstündeki kompansatör delikleri zaten şekilsiz olan silahı iyice çirkinleştiriyor. Ancak namlusu, fişek rampası ve boyası Steyr'dan daha hoş duruyor, bence.

P7 alınacak başka yolu yok, yeterki elime otursun.

Alıntı

Sn. evrenay

Sizi de bu ince seçim için kutluyorum, hayırlı olsun şimdiden.
P7 illa ki elinize oturur, önemli olan M8 mi M13 mü tercihi olacaktır sanırım.
Ben M8'in ince ve belde hissedilmeyen kabzasını daha çok tercih ediyorum, ama sanırım MKE'de şu anda sadece M13 var.
Saygılarımla.

Alıntı

Sayın barış, Tr deki P7 M8 lerin sayısı herhalde 2 elin parmaklarını geçmez. Onun için ister isemez M13

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi