Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STEYR M9A1 ergonomik silah!
HERŞEY ZAMANLA ORANTILI SAYIN ALTUNHAN AYRICA 686 VE 629 VAR

Alıntı

onlari diger mesajnizda ögrendim sy kenan.
ama is tasima silaha gelince elinizdekilerin en iyisi styer diye düsünüyorum.
revolverler pek rahat tasinabilen tabancalar degil bildiginiz gibi.heleki 5 " ler.

Alıntı

Alıntı: revolverler pek rahat tasinabilen tabancalar degil bildiginiz gibi.heleki 5 " ler.
Sn.Altunhan, KENAN Bey'in .357, 686'sı, 2.5 ''.
Ama bir kez taşıma ruhsatı çıkardıktan sonra, üzerine aldığınız her hangi bir silah taşımaya çok daha elverişli olsa dahi, mevcut harçların yüksekliğinden dolayı, diğerinin süresi bitmeden yeni bir taşıma ruhsatı harcı ödemek pek mantıklı olmuyor, bu nedenle istisnalar hariç hemen hemen herkes aynı silahı taşımaya devam ediyor.

Alıntı

sayın lupus leb demeden leblebi diyorsunuz bravo

Alıntı

Sayın KENANö

ben Avcıla.Istanbul dakı sılah dunyasından nubuk bır ıc kılıf aldımç Fıyati 20 ytl civariydi sanirim. Kemer asma klipsi her iki tarafa da takilabiliyor. Paketinin uzerinde Steyr yaziyordu (o an cok mutlu olmustum :-) ) . Yolunuz dserse bir bakmanizi tavsiye ederim.

Onun haricinde kilif alirken H&k USP ye uyacak bir kilif derseniz, saniyorum hata yapmamis olursunuz.

Buradan 2 farkli kilif (koltuk alti ve plastik) aldim. Ilk firsatta fotograflarini yukleyecegim.

Alıntı

Ergonomi ve tripozeid yapılı nişangah sistemiyle,ilgi çekici bir tabanca,daha evvel glock için çalışan bir polis memuru tarafından 40 sw kalibre platformu için geliştirilmiş,müsabaka tipi olmasada oldukça sıkı toleranslara sahip olan bir tasarım
Platform temelde 40 sw için geliştirilip daha sonradan 9x19 adapte edildiğinden,ilk çıkan 9x19 a1 versiyonlarında sıkı toleranslarla birlikte ciddi tutukluk problemleri yaşanmıştır,daha sonra firma tırnak yapısını değiştirerek yeni laser/fener lamba rayıyla beraber ma1 serisini çıkartmıştır,yeni versiyondada şarjör yapısındaki hatalardan ötürü besleme ve tetik sisteminde resetleme hataları olduğundan tabanca oldukça problemli bir geçmişe sahiptir,tetik yapısındaki resetlenme problemlerine ise bu yıl içerisinde daha yeni çözüme ulaşmıştır,2008 üretimi 40 sw platformunda güvenilirlik sağlasada piyasada bulunan eski üretimlerinden uzak durmakta fayda var.

Alıntı

Alıntı: ilk çıkan 9x19 a1 versiyonları
İlk çıkan versiyonları sadece Steyr M9 / M40 olarak adlandırılmıştır.
A1 tanım eki eki ise, sadece revizyondan sonraki M9 / M40 ler için kullanılmaktadır, ilk modeller için bu şekilde ayırıcı bir tanım eki kullanılmamaktadır.

Alıntı

Revize isimleri karıştırmış olabilirim.kusura bakmayın.

Alıntı

herkeze slm. stremlıght, blackhawk holster, laser sıght ve aklınıza gelebılecek her turlu aksesuarı ve parcayı getırıyorum. ismini vermek istemedigim buyuk bir fırma ve bır cok fırma benden urun almaktadır. ıhtıyacınız olan her sey ıcın ılk bana danısın, emın olunkı pıyasa fıyatının cok altında ıstedıgınız urunlerı temın edebılırım.

Alıntı

Sayin rama5, bende sevinmistim, birileri Steyr ana konu basligi altina birseyler yazmis diye. Saniyorumki moderatörler sizi uyaracaktir, satis ilanlari icin Silah&Aksesuar Satis ilanlari bölümümüzü kullaniniz.

Hos zaten orada da bir baslik acmissiniz. Bende heyecanlandigimla kaldim.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi