Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asilsan Atmaca53 parça kırımı...
Sn Tiripol,

Geçmiş olsun. Üzüldüm silahınızın bu kadar çabuk size sorun yaşatmasına. İnşallah ilerde bhp sahibi de olursunuz.

Saygılarımla.

Alıntı

Sayın Tiripol silahınız karşısında düştüğünüz duruma üzüldüm.95 yılında eski tipi 13lü şarjörlüsü ilk silahımdır sizdeki 15li takviyeli versiyonu yanılmıyorsam.Yerli silah hevesiyle aldım arkadaşlarımın başına sizdeki benzer olaylar meydana gelince soğudum sattım.2 yıl kullandım tutuklukla karşılaşmadım ama güven hissi yoktu içinde elden çıkardım.Atmaca geçen yıllar içerisinde kalitesini arttıracağına aksi yönde düşürdü.Çöpe atmaya bile değmez kalitedeler şuan anlaşılan.

Alıntı

sayın tiripol şanslısınız yinede 1000 tane atabildiniz ben daha 50 atım yapamadan aynısı başıma geldi.silahı 2013 de aldım daha 1 ay olmadı şimdi fabrikada tamire verdim herhalde en zayıf kısmı burası bu silahın.ustalarla görüştüm parcanın suyu fazla verilmiş olabilir dediler.

Alıntı

silahı cok güzel yapmışlar fakat malzeme olarak daha kaliteli yapmaları gerekir asilsan ailesine duyurulur

Alıntı

Sn.papaker,

Silahı güzel yapan 1935 yılında zaten yapmış. Smile Günümüzde ise dış görünümü ile fazla oynamadan çelik kalitesini yükseltip, yüksek atım adetlerine dayanıklı bir hale getirmiştir. Demek o ki, BHP ' nin güzelliği tescillenmiş ve bunuda yıllar boyunca koruyacaktır. Zaten asıl önemli olan hazır bir dizayni taklit etmek değil, taklit ediyorken de aynı kaliteyi yakalamaktır.

Saygılar...

Alıntı

sn. fuat_61 inşlah aynı kaliteyi yakalarlar bizlerde gönül rahatlıgıyla kulanırız

Alıntı

(20-06-2013, 11:37 AM)papaker demiş ki: sn. fuat_61 inşlah aynı kaliteyi yakalarlar bizlerde gönül rahatlıgıyla kulanırız

İnşallah sizde forum ve yazım kurallarına uygun davranırsınız , bizde mutlu oluruz.

Alıntı

(20-06-2013, 07:46 PM)wildeagle demiş ki:
(20-06-2013, 11:37 AM)papaker demiş ki: sn. fuat_61 inşlah aynı kaliteyi yakalarlar bizlerde gönül rahatlıgıyla kulanırız

İnşallah sizde forum ve yazım kurallarına uygun davranırsınız , biz de mutlu oluruz.

"de" ayrı sn. Wildeagle dikkatinizden kaçmış galiba Smile

Saygılar...

Alıntı

(24-06-2013, 10:20 PM)Altair4103 demiş ki:
(20-06-2013, 07:46 PM)wildeagle demiş ki:

İnşallah sizde forum ve yazım kurallarına uygun davranırsınız , biz de mutlu oluruz.

"de" ayrı sn. Wildeagle dikkatinizden kaçmış galiba Smile

Saygılar...

Keşke bu foruma üye olanlar gözümden kaçan '' de '' kadar dikkatli olabilselerdi ve forum kurallarını okuyup ona göre davranabilselerdi Sn.Altair4103 Sad . O zaman ne üyeler ne de moderasyon imla ve yazım kurallarını hatırlatmak ve düzeltmek zorunda kalmazlardı , hatta üstünde bile durmazlardı Wink.

Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi