Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asilsan Atmaca53 parça kırımı...
Yaklaşık 1000 atım yapmış olduğum Atmaca53 tabancamın temizliğini yaparken, namlu sevk ve tepme karşılama kamasının kırılmış olduğunu gördüm. Asilsan firmasına ulaşmaya çalışıyorum başarabilirsem tamire göndermeyi düşünüyorum. Daha önce, sn Lupus aynı kırıma uğramış Browning'leri konu edinmişti, ben de T3 serisi bir Bhp'de aynı kırımı görmüştüm ancak bu biraz erken oldu Smile Bhp çakması diye aldığım Atmaca53 biraz erken pes etti. kırılan ve diğer parçalardaki aşınmaların fotoğraflarını paylaşıyorum. Saygılar.

[Resim: IMG_0055.jpg]
[Resim: IMG_0050.jpg]
[Resim: IMG_0049.jpg]
[Resim: IMG_0047.jpg]

Alıntı

[Resim: IMG_0037.jpg]
[Resim: IMG_0029.jpg]
[Resim: IMG_0059.jpg]
[Resim: IMG_0056.jpg]

Alıntı

Sayın tiripol,Geçmiş olsun.Allah sabır versin.1000 Atımda işaretli yerlerdeki metal yığılması adama kafayı yedirir cinsinden.Kolay gelsin.Saygılar.

Alıntı

Sn tiripol çok erken yolda bırakmış kaç yıllık bir silahtı acaba garantisi devam ediyor mu ?

Saygılar.

Alıntı

Sn. tinkut; Böyle bi sonuç bekliyordum ancak bu kadar erken beklemiyordum, metal yığılması ise aynen dediğiniz gibi, 50 yıllık bir Bhp'de dahi bu kadar deformasyon görmedim. Silah sanayîmiz 50 yıl geriden geliyo diyordum artık diyemiyorum.

Sn. mrt1 silahı 2009 yılında İstanbul'daki Mke'den almıştım.

Saygılar.

Alıntı

Geçmiş olsun.
Forumu takip etmeye başlamadan önce bana silah tavsiye et diyen arkadaşlarıma tavsiye ediyordum.
Silahtan anldığımı zannediyordum fakat gördüm ki, ben koca bir cahilmişim.
Şimdi ne kadar hata yapmış olduğumu anladım ve vicdan azabı çekiyorum.

Saygılar.

Alıntı

Geçmiş olsun Sn. tripol, inşallah bir gün gerçek bir BHP alıp keyfini sürmenizi gönülden dilerim.
Eğer elimde olan bir parçaya ihtiyacınız olsa size hemen gönderirdim fakat bu iş Karadeniz havası istiyor gibi.
Saygılar..

Alıntı

Çok teşekkür ederim sn.ozkanx7, düşünmeniz bile yeterli. Herşey gönlünüzce olsun... Saygılar,selamlar.

Alıntı

Sn.Tiripol; geçmiş olsun gerçekten çok erken yaşanan üzücü bir hadise.
Atmaca53'ün fabrikası kapanmış yakın zamanda firma el değiştirip yeniden faaliyete geçecekti fakat Rize'de çok sık olan toprak kayması nedeniyle şu anda kapalı diye biliyorum.Yakın zamanda memelekete gideceğim firmanın yeni sahipleriyle aram epeyce iyidir sizin için görüşüceğim bir aksilik olmazsa,ellerinden geleni yapacaklarından eminim çünkü bizim orda ki herkes çok iyi bilir silah sevgisini Smile
Saygılar

Alıntı

Sn. karadenizarif, ilginize teşekkür ediyorum yaklaşık 8 ay önce aynı silah iğne kapağı kırımı yaşamıştı, o zaman firmaya telefonla ulaşmıştım, numaraları şimdi buldum, bugün müsait olmadığımdan arayamadım yarın ulaşmaya çalışacağım.

İğne kapağı konusunda sonuç alamadım, önce bir yetkiliyle görüştüm ücretini yatırmak şartıyla iğne kapağı göndermelerini rica ettim ( Teyit amaçlı tarafıma sorulan birkaç sorudan sonra) olur mu, olmaz mı derken başka birine bağladı, o şahıs da silahın fabrikaya gönderilmesi gerektiğini aksi taktirde yardımcı olamayacaklarını söyledi. Sebebini ise şöyle açıkladı; Bu silahın parçalarının Bhp'lere uyum sağladığını, art niyetli durumlara karşı böyle bir uygulama yaptıklarını belirtti Smile Ben de, parçanın balistik değer taşımadığını, bu tür parçaların internet üzerinden dahi temin edilebildiğini belirttim (Yanlış değildir umarım) ben öyle söyleyince, satış danışmanıyla(tam hatırlayamadım) görüşüp ertesi gün beni arayacaklarını söylediler, arayan da olmadı. bir iğne kapağı için silahı göndermek istemedim, bir silah tamircisine aynı parçayı yaptırdım şuan onu kullanıyorum.

Sizden önce ulaşabilirsem haberdar ederim, olmadı devreye torpil sokarız Smile Saygılar...

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi