Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kaçırdığıyla Övünen Avcı Yok mu?
Taraflar arasında gelişen bir olay sanırım. Adliye çalışanlarından yaralı veya ölü gibi bir habere yer verilmemiş. Aksi durum olmuş olsa bunu özellikle belirtirlerdi. Sn Bezoaribex'e çok geçmiş olsun.

Alıntı

Yanlış anladınız Sn.Civan Başkan.

Gaziantep Adliyesinin önünde 4 kişi ak47 ile katledilmiş. Tam da Sn.Bezoaribex'in yazdığı gibi keleşler cirit atmış. Öldürülenlerin de tesadüfen orada bulunan ve bahsi geçen husumetle alakasız kişiler olduğu bildiriliyor. Sinir bozucu bir durum. O nedenle geçmiş olsun dedim.

Alıntı

http://gundem.milliyet.com.tr/yanlis-gru...efault.htm

Linkteki habere göre Keleşlerin cirit atmasından çok tek bir Urfalı'nın çete hesaplaşması niyeti ile yanlış grubu hedef aldığı anlaşılıyor. Mekanları Cennet olsun.

Not: Saldırıyı gerçekleştiren kansız kendince Urfalı olarak tabir ettiği grubun Antep'te olduğunu, hakim olduğunu göstermeye çalışmış (eyleminden sonraki ilk söylemlerinin bu yönde olduğunu yazmıştı Milliyet gazetesi).

Saygılarımla,

Volkan

Alıntı

Odamın penceresinden naklen izledim.Adam mermiyi bitirdi, 30 metre ilerideki arabasına gitti yeni şarjör takıp ateşe devam etti.Çok profesyonel adammış diye düşünmüştüm ama bizim Urfalı gerçek bir salak çıktı. Öldürdüğü beş kişi de(beşinci bu sabah öldü) başka bir iş için adliyeye gelmiş alakasız insanlar.Birisi elektrik mühendisi.

Alıntı

Konunun paylaşıldığı başlık itibari ile biraz manidar olmuş.

PS: Demek istediğim Urfalı 'nın yaptığı hata!

Alıntı

A arkadaşlar affınıza sığınırım ama konu başlığından biraz çıktık galiba ne dersiniz?

Alıntı

Kesinlikle bu olmalı. Wink

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi