Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
(16-05-2016, 10:30 PM)asuspc demiş ki: Bu bıçağı yapılırken görmüş hatta dokunmuştum.Hatta göz koymuştum.Lakin size yaptığını söyleyince avucumu yalamıştım.Güle Güle kullanın.

Çok teşekkür ederim. Allah size daha iyilerini nasip etsin inşallah.

Alıntı

(17-05-2016, 10:28 AM)tirendaz demiş ki: Bence şimdi bir ruha sahip olmuş sayın alonewolf, elinize sağlık.
Saygılarımla.

Çok teşekkür ediyorum Sn. tirendaz. Üstüne az da olsa emek verilen bu bıçak para ile sahip olamayacağım bir mutluluk sağladı.

Saygılarımla

Alıntı

20 mayıs Soğucak kampımız için, İlk kez kamp yapacak bir dostumu motive etmek maksadıyla aldığım. Sonra bir tanede kendime alsaydım dediğim kamp bıçağı.
Muela model 5161.
Menşei İspanya
Namlu 420 A çelikten mamul, kabza zamak, abs plastik.
Kılıf plastik, çıtçıtlı kabza emniyeti gerçek deri.

[Resim: IMG_4318.jpg]

[Resim: IMG_4319.jpg]

[Resim: IMG_4323.jpg]

[Resim: IMG_4326.jpg]

Saygılarımla,
C.E

Alıntı

(18-05-2016, 05:46 PM)Cem1964 demiş ki: 20 mayıs Soğucak kampımız için, İlk kez kamp yapacak bir dostumu motive etmek maksadıyla aldığım. Sonra bir tanede kendime alsaydım dediğim kamp bıçağı.
Muela model 5161.
Menşei İspanya
Namlu 420 A çelikten mamul, kabza zamak, abs plastik.
Kılıf plastik, çıtçıtlı kabza emniyeti gerçek deri.

[Resim: IMG_4318.jpg]

[Resim: IMG_4319.jpg]

[Resim: IMG_4323.jpg]

[Resim: IMG_4326.jpg]

Saygılarımla,
C.E

Tanıdıklarım hiç bana böyle hediyeler vermiyor Big Grin

Alıntı

Ne yalan söyleyeyim bende foruma girdikten sonra bir kaç güzel hediye aldım. Öncesini bilmem. Sn Blueokkeş in gönderdiği tespih; Sn Özkanx7 den gelen bıçak hala evde bir yerlerde durur.

Alıntı

(18-05-2016, 08:06 PM)turkmenoglu demiş ki: Ne yalan söyleyeyim bende foruma girdikten sonra bir kaç güzel hediye aldım. Öncesini bilmem. Sn Blueokkeş in gönderdiği tespih; Sn Özkanx7 den gelen bıçak hala evde bir yerlerde durur.

Mesaj alınmıştır.

Alıntı

Yeni edindiğim ve kapak takımı ile son gözdem olan Spyderco Delica ZDP-189 .

[Resim: l1B4kl.jpg]

[Resim: z4QyAB.jpg]

[Resim: l1B47l.jpg]

[Resim: r9YyVM.jpg]

Alıntı

Arkadaşlar Chris Reeve veya Rick Hinderer ürünlerini internet üzerinden getirtebilme şansımız varmı?
Yada ithalatçı vasıtasıyla?

Alıntı

(18-05-2016, 11:27 PM)ecorotti demiş ki:
(18-05-2016, 08:06 PM)turkmenoglu demiş ki: Ne yalan söyleyeyim bende foruma girdikten sonra bir kaç güzel hediye aldım. Öncesini bilmem. Sn Blueokkeş in gönderdiği tespih; Sn Özkanx7 den gelen bıçak hala evde bir yerlerde durur.

Mesaj alınmıştır.

Pardon Sn Ecorotti;

Sizin çakı hediyeniz de çok güzeldi. Bir akşam otururken apar topar göreve çağrılan bir abimize verdim hediyeyi hediye etmek sünnettir diyerek.

Yoksa sizinhediyenizi unutmadım; Sn Vefasız ın sivas çakısı hediyesi de halen kalemliğimde duruyor ama kağıt kesmeye bile kıyamıyorum.

Saygılarımla

Alıntı

(19-05-2016, 03:38 AM)Triggernazi demiş ki: Arkadaşlar Chris Reeve veya Rick Hinderer ürünlerini internet üzerinden getirtebilme şansımız varmı?
Yada ithalatçı vasıtasıyla?

Chris Reeve için Efe Av'ın girişimi vardı.Bir sorun bence.
Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi