Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni üye oldum, konu açamıyorum?
Benim de Yönetici arkadaşlardan şifre sorunum ile ilgili bir ricam olacak.

4-5 yıldır siteyi takip ediyorum, 2 yıldır da Ahmet Efe adlı üyeliğin sahibiyim. Üye olduğumdan beri de tarayıcımın otomatik olarak şifremi hatırlaması ile foruma giriş yapıyordum, laptopumda yaptığım bir temizlik sonrası bütün çerezler ve kayıtlı şifreler silindiği için Ahmet Efe olarak foruma giriş yapamadım.

Güncel olarak kullandığım bir kaç farklı şifreyi denedim ama olmadı, olabilecek bütün ihtimalleri denedim ama yine olmadı. "Neden uğraşıyorsun, şifre hatırlatma isteyebilirsin" diyeceksiniz ama sorun burada başlıyor. Kaç defa denedim ama şifre hatırlatma sisteminde bir sorun var sanırım. E posta adresim doğru, zaten sistem de adresi kabul ediyor ve hatırlatmayı gönderdiğini söylüyor.

Fakat ne gelen var ne giden, istenmeyen postalarda da yok herhangi bir hatırlatma.

Yönetici arkadaşlardan ricam panele girip Ahmet Efe adlı üyeliğime şifre hatırlatma ya da aktivasyon bağlantısı gönderimini el ile yapmaları.

Şimdiden harcayacağınız zaman ve emek için teşekkür ederim.

(12-01-2016, 12:59 AM)Merak demiş ki: Sn Yönetim,

Yeni konu kirliliği oluşturmamak adına buraya yazıyorum.

Abone olduğum konulardan mail alamıyorum, konuları takip edemiyorum. Mail adresimi kontrol ettim herhangi bir olumsuzluk yok. Bu konuda yardımınızı rica ediyorum.

Teşekkürler.

Sn Merak,
Maalesef kurunun yanında yaş da yandı. Amazon server ları çok fazla emailde geri dönme var diye email sistemini kapattı. Sahte emaillerle üye olup bir de unutup konulara üye olanlar yüzünden konu üyelikleri maalesef artık çalışmıyor.
Saygılar,

Sayın ilksurfer, mesajımı dikkate alıp ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

Uzun zamandır siteyi dolaşıyordum. Bir tane Hatsan Edge havalı tüfek aldım. Fakat yeni konu açmak için 30 mesajım olması lazımmış. Bu "30 mesaj sorunu"nu nasıl aşarım?
Saygılar...

Yazarak Smile. Kaldı 29

Bu arada , aramıza hoş geldiniz .

Hoşbulduk. Ne yazsam ki? Fıkra filan anlatarak doldursam olur mu? Big Grin

Kaldı 27Big Grin

Kaldı 12. Smile

15 olarak güncellenmişti.

Bir arkadaş 30 yazmıştı demekki değişmiş.

Rumuzun altında yeni üye yazıyor. Peki tam üyeliğe geçmem için zaman mı gerekiyor yoksa mesaj sayısı mı?

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi