Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni üye oldum, konu açamıyorum?
Sayın demirci57

Bu başlığa girip bakacak insanın öğrenmek isteyeceği şey yeni konu butonuna tıklayınca neden konu açamadığıdır, mahlasın altında Tam Üye yazması gerekiyor buraya kadar tamam ama tam üye olmamızı sağlayan şart nedir ? Üyelik ücreti diye bir link var buraya ücret mi yatırmak gerekiyor yoksa süre geçmesi mi gerekiyor yada mesaj sayısı mı gerekiyor? Bunun cevabının verilmesi ve ilk sayfaya konulması yeni üyelerin zihin sağlığı için faydalı olacaktır.

Kusura bakmayın biraz uzadı ancak sizin sözünüze uyup forumun diğer üyelerine en azından 'yeni üyelerine' faydalı olmaya çalışıyorum.

Saygılar.

Sayın tachs,

T.T.Forum ticari amaçlı bir forum olmayıp, silahseverlerin fikir alış-verişinde bulunduğu bir platform. Tam üye olmak için herhangi bir maddi bağış yapmanıza gerek yok. Fakat ateşli-ateşsiz silahlarla ilgili paylaşacağınız kıymetli bilgi, belge ve tecrübeleriniz, bizleri maddiyattan ziyade manevi olarak doyuracak; paylaşacağınız her türlü bilgi tarafımızca takdir edilmenizi sağlayacaktır.

Eğer sizin adınıza açılmasını istediğiniz bir konu başlığı varsa, burada yazın, ben sizin adınıza bu konu başlığını açayım.

Yok eğer, zaten paylaşacağım bir konu yok, tek derdim konu başlığı nasıl açılıyor, bunu öğrenmek diyorsanız bence bir çoğumuzun zamanında yaptığı gibi forumu takip etmeye devam edin derim.

Saygılarımla

Sanıyorum bu , forumda konu kirliliği olmaması için yetkililerin kararlaştırdığı bir uygulama olsa gerek. Kendi konumuzu açmak içün tam üye olmayı bekleyeceğiz o zaman yapacak birşey yok.

Sayın demirci57 ben sanmıyorum insanlar kendi konusunu başkalarının açmasını istesinler. Üyeler ve ben şahsım buna dahil , kendi silahını yada şahsi bilgisini kendi adı altında bir konuda paylaşmak isteyecektir. Saygılar.

Sayın shotgunner,

Fikrinize saygı duyarım.(Bu arada kullanıcı adınızı beğendimThumbs Up) lakin yukarıdaki 7 sayfalık izahatı okuyan bir yeni üye, gerekli konu başlığını da vererek bu bölümde paylaşabileceğini, forumumuzun moderasyonunun da, bu mesajı o üyenin kendi adıyla yeni bir konu başlığı altına taşıyabileceğini idrak edebilir. Son bir yılda, buna benzer bir çok duruma şahit oldum.

Diğer taraftan, yine bu forumda "Fazla kısa 9 mermisi olan var mı?, Ardeşen 9'lusu iyi midir?" gibi bir sürü saçma sapan mesaj yazan yeni üye de gördüm... (Zaten gördüm ve kayboldular!)

Bu forumu bir kaç saatini ayırıp inceleyen, forum kurallarını okuma zahmetine katlanan ve ortalama zekaya sahip her kişi, forumun "ruhunu" idrak edebilir. Amacı bilgi almak veya bilgisini paylaşmak olan, mevcut yasalara ve nizama saygılı her üyeye bu platformda yer var.

Saygılarımla

(12-12-2015, 09:22 AM)demirci57 demiş ki: Sayın shotgunner,

...bir sürü saçma sapan mesaj yazan yeni üye de gördüm... (Zaten gördüm ve kayboldular!)

Bu forumu bir kaç saatini ayırıp inceleyen, forum kurallarını okuma zahmetine katlanan ve ortalama zekaya sahip her kişi, forumun "ruhunu" idrak edebilir. Amacı bilgi almak veya bilgisini paylaşmak olan, mevcut yasalara ve nizama saygılı her üyeye bu platformda yer var.

Saygılarımla

Aha, Dejavu!!!

Vallaha ben yapmadım Smile

(12-12-2015, 06:14 PM)demirci57 demiş ki:
(12-12-2015, 09:22 AM)demirci57 demiş ki: Sayın shotgunner,

...bir sürü saçma sapan mesaj yazan yeni üye de gördüm... (Zaten gördüm ve kayboldular!)

Saygılarımla

Aha, Dejavu!!!

Vallaha ben yapmadım Smile

MaaşAllah dediğiniz 1 gün dayanmadı sayın demirci57 Big GrinBig Grin

Sayın amiral1905,

Üyenin kullanıcı adı hoşuma gitmişti, gerçi benim öyle nazarım falan da değmez ama kendi kendime şüpheye de düşmedim değil... Sonrasında kullanıcının diğer mesajlarına baktım, ban'lanmasının sebebi "Savunma Amaçlı Tüfek Seçimi" konusunda yazdığı son mesajıymış. Vebal alma korkusuyla, kısa süreli bir vijdan azabı çektim ama, Allah'tan mevzunun yukarıdaki yazışmalarla bir alakası yokmuş.

Bu arada, sizin kullanıcı adı da şahane hani; "1905 ne güseeel bi tarih, keşke benim olsaaaa" Tongue Şaka, şaka benim nazarım değmez içiniz rahat olsun. Adınızla bin yaşayın.

Saygılarımla

(14-12-2015, 01:13 PM)demirci57 demiş ki: Bu arada, sizin kullanıcı adı da şahane hani; "1905 ne güseeel bi tarih, keşke benim olsaaaa" Tongue Şaka, şaka benim nazarım değmez içiniz rahat olsun.
Gitti koskoca amiral göz göre göre Smile

(14-12-2015, 01:13 PM)demirci57 demiş ki: Sayın amiral1905,

Üyenin kullanıcı adı hoşuma gitmişti, gerçi benim öyle nazarım falan da değmez ama kendi kendime şüpheye de düşmedim değil... Sonrasında kullanıcının diğer mesajlarına baktım, ban'lanmasının sebebi "Savunma Amaçlı Tüfek Seçimi" konusunda yazdığı son mesajıymış. Vebal alma korkusuyla, kısa süreli bir vijdan azabı çektim ama, Allah'tan mevzunun yukarıdaki yazışmalarla bir alakası yokmuş.

Bu arada, sizin kullanıcı adı da şahane hani; "1905 ne güseeel bi tarih, keşke benim olsaaaa" Tongue Şaka, şaka benim nazarım değmez içiniz rahat olsun. Adınızla bin yaşayın.

Saygılarımla

Teşekkür ederim sayın demirci57. İnşaAllah hep birlikte bu forum var oldukça...

(14-12-2015, 06:53 PM)KeNeM demiş ki:
(14-12-2015, 01:13 PM)demirci57 demiş ki: Bu arada, sizin kullanıcı adı da şahane hani; "1905 ne güseeel bi tarih, keşke benim olsaaaa" Tongue Şaka, şaka benim nazarım değmez içiniz rahat olsun.
Gitti koskoca amiral göz göre göre Smile

İnşaAllah bir yere gitmeyiz sayın KeNeM. Ben çok memnunum burada olmaktan. Smile

Sn Yönetim,

Yeni konu kirliliği oluşturmamak adına buraya yazıyorum.

Abone olduğum konulardan mail alamıyorum, konuları takip edemiyorum. Mail adresimi kontrol ettim herhangi bir olumsuzluk yok. Bu konuda yardımınızı rica ediyorum.

Teşekkürler.

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi