Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Sanırım Lansky nin kukri benzeri ağızları bilemek için uygun taş modelleri vardı onlardan bahsediyor olmalısınız sayın ecorotti. Bu arada size mail attım.

Saygılar.

Alıntı

Sn. tirendaz, öncelikle teşekkür ederim. Bıçak gayet dengeli, parmakla ile dengeye koyduğum zaman, logonun bir parmak yukarısına doğru (uca doğru) direk dengede kalıyor. Bu görünüşüne rağmen, hantal bir yapısı da yok hareket kısıtlamıyor, sap elinizi tam oturuyor. Tabi ki aliyim elime, dağ bayır geziyim tarzı değil. Ama koleksiyon da bulunması gereken bir parça.

Sn. bozkurtcml , benzetmeniz çok doğru çünkü cidden kılıç havası var

Alıntı

Bora' nın karambit bıçaklarından kullanan varsa iyi midir, değil midir paylaşabilirse sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.

Alıntı

(17-07-2015, 04:00 AM)lrdofdrknss demiş ki: boranın karambit bıçaklarından kullanan varsa iyi mi değil mi benle paylaşabilirse sevinirim şimdiden teşekkürler

Forum kurallarına uyun bir zahmet.

Mümkün olduğu kadar yazım ve imla kurallarına uygun mesajlar yazınız. En azında cümleye büyük harfle başlayıp, cümle sonuna gerekli noktalama işaretlerini koyunuz. Ki, forum sayfası yorulmadan okunmaya ve yazılanlar açıkça anlaşılmaya devam etsin.

Alıntı

(17-07-2015, 05:04 AM)ecorotti demiş ki:
(17-07-2015, 04:00 AM)lrdofdrknss demiş ki: boranın karambit bıçaklarından kullanan varsa iyi mi değil mi benle paylaşabilirse sevinirim şimdiden teşekkürler

Kusura bakmayın , yanlış bir şey yaptığımı bilmiyordum.

Alıntı

(17-07-2015, 10:35 AM)lrdofdrknss demiş ki:

Estağfurullah.

Dilimin döndüğü kadar anlatayım. Bora son zamanlarda 420 serisi çelik kullanıyordu. Ben şahsım adına böyle bir çeliğe o kadar para vermek taraftarı değilim. Tahminlerime göre 6136 s.k.'a aykırı olabilir bir bıçak olduğu kanaati oluşuyor.

Alıntı

(17-07-2015, 04:22 PM)ecorotti demiş ki:

Estağfurullah.

Dilimin döndüğü kadar anlatayım. Bora son zamanlarda 420 serisi çelik kullanıyordu. Ben şahsım adına böyle bir çeliğe o kadar para vermek taraftarı değilim. Tahminlerime göre 6136 s.k.'a aykırı olabilir bir bıçak olduğu kanaati oluşuyor.

teşekkür ederim alırsam evde duracak zaten

günlük hayatta taşıdıklarım

[Resim: ASA.jpg]

Alıntı

(17-07-2015, 06:22 PM)lrdofdrknss demiş ki:
(17-07-2015, 04:22 PM)ecorotti demiş ki:

Estağfurullah.

teşekkür ederim alırsam evde duracak zaten

günlük hayatta taşıdıklarım

[Resim: ASA.jpg]

Sn. lrdofdrknss,
Efendim forumda imla ve yazım kurallarına çok dikkat ediliyor. Hatalı yazım kullanıyorsunuz. Lütfen dikkat edin.

Alıntı

Kusura bakmayın ,daha dikkatli olacağım.

Alıntı

(19-06-2015, 12:57 AM)ecorotti demiş ki: Bauhausta Mora'lar var mis gibi evladiyelik scandi bıçaklar. 24 lira alın kullanın.

Sözünüzü dinledim.

[Resim: 95v3j3.jpg]

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi