Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Zamanı gelince en güzelleri olur inşallah.
Saygılar.

Alıntı

Teşekkürler Sn. Blueokkes. Koleksiyonunuza imrenerek baktımSmile
Saygılar.

Alıntı

Merhabalar Değerli Forum Üyeleri.
Aşağıdaki fotoğrafta görmüş olduğunuz eğe,rahmetli dedemin eğesiydi. Dedemin hatırasını yaşatmak için bıçak yapmaya karar verdim. Ecorotti Workshop' ın imkanları sonuna kadar açıldı bu karardan sonra. Rolleyes Kendisine yardımları için sizlerin huzurunda da çok teşekkür ediyorum. Bıçağın profilinin çıkarılmasında büyük emekleri olan xclod3er üstada da teşekkürü borç bilirim. Shy

[Resim: 2015-01-29-1290_zpsu40udp6a.jpg]

[Resim: 20150403_211818_zps9wb8xqhs.jpg]

Güzel bir kılıf ve sap da yapmaya çalışacağım fırsat buldukça...

Saygılarımla...

Alıntı

Strider SNG S3oV G10
[Resim: q4VPNd.jpg]

Alıntı

paracord tan pek anlamam ama nöbet başka türlü geçmiyor =)

[Resim: M6mL32.jpg]

Alıntı

Strider aliexpress mi?
Eğer öyle ise kalitesi nasıl?

Alıntı

Paracord güzel olmuş. Strider bir ara çok popüler bir bıçaktı. Bende çok severdim, bir iki tane geçmişti elimden. Yani siz nereden aldınız bilemem tabii ama benim aldıklarım orjinal mağaza ürünü olduğundan bayağı pahalı idi. Emin olmamak ile beraber 400 - 500 USD falandı tanesi.

Alıntı

Silahşor bir ara getirmiş satmış Strider.Ben hiç alamadım bulup da.

Alıntı

Sn. Altuğ aliexpress dediğiniz olaya baktım inanın şaşkınlık içine düştüm o ürünler replica mı devasa ürünler ve çok komik rakamlar eğer orjinalse siteyi satın alacağım, olur ya hani birşekilde ele geçmiş ürünlerdir... Neyse Sn. 1905ss ürün amerikadan bir kalp cerrahı tarafından bana hediye gelmiş olup vitrin fiyatı 550$ olduğunu buldum. Bu para bunu verilirmi derseniz chris reeve sebenza21 alır yoluma bakardım herhalde

Alıntı

Sayın Doktor,
aliexpress' te orijinal bir ürüne ben rastlamadım.Ama bayağı bir geniş ürün yelpazesi var.Sahteler de kalite kalite.İstanbul' da oradan alınma HALO'yu orijinal diye yivliyorlar.Aman dikkat.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi