Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tüfeğim çalındı
Arkadaşlar bugün eve geldiğimde tatsız bir olayla karşılaştım. Eve hırsız girmiş ve benelli süper novayı ve kolsaatimi almış , Allah'tan evde başka değerli birşey olmadığı için kaybım bukadarla kaldı.
İzmir'de ikamet eden hem av bayilerinden hemde silah sever dostlardan ricam , üzerinde sıghtmark reddotu ve elkundağında siyah cırtcırt yapıştırılı , uzatma tüpü olan tüfeğe denkgelirseniz polise habervermenizi ricaederim.

Alıntı

Çok geçmiş olsun Sn. XIII; İnşAllah hırsızlar yakalanır siz de silahınıza kavuşursunuz.

Alıntı

Büyük geçmiş olsun. İnşallah en kısa zamanda kavuşursunuz.

Saygılarımla.

Alıntı

Geçmiş olsun Sn.XIII. Umarım tez zamanda tüfeğiniz bulunur.

Alıntı

Çok geçmiş olsun, inanın çok üzüldüm. İnşallah hırsızlık yapan(lar) bulunur, siz de eşyalarınıza kavuşursunuz.

Alıntı

Çok,çok geçmiş olsun.Gerçekten can sıkıcı bir durum,umuyorum ki kısa zamanda hırsız tespit edilir ve silahınız ortaya çıkar.

Olayı bir nebze de olsa aydınlatacak bir kamera,parmak izi vs. mevcut mu acaba? Ayrıca söz konusu bir ateşli silah olduğundan ayrıca bir bildirim yapmanız gerekti mi ?

Alıntı

Temennileriniz için çok teşekkürederim arkadaşlar . Etrafta kamera yok , eldiven kullanmış ,olay yeri incelemeden gelen arkadaşlar parmak izi bulamadılar.

Alıntı

Çok üzüldüm geçmiş olsun. İyi ki evde değildiniz iyi tarafı belkide budur,Ne diyelim ki...

Alıntı

Çok geçmiş olsun umarım hırsızlar en yakın zamanda yakalanırlar.

Alıntı

Geçmiş olsun, geçen sene ben de 686-4'ümü kurban verdim. Umarım en kısa sürede bulunur.
Saygılarımla.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi