Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İzmir'de Atış Yapılabilecek Alanlar
Herkese merhaba,

Benelli Supernova'mı aldığımdan beri, Efeler İzmir organizasyonunu dört gözle bekliyorum ancak sanıyorum yakın zamanda zor gözüküyor. Yivsizin, bulundurma ruhsatlı tabancaya göre daha rahat taşınıp daha sık atış imkanı yaratacağını düşünmüştüm ancak atış alanı bilmediğimden tam tersi bir durumla karşılaştım ve henüz Supernova'mı deneyemedim bile...

Birkaç gündür Supernova ile atış yaptığımı "hayal ettiğimi" farkettiğimde kendi kendime bu durum hiç normal değil dedim Smile . İçimde büyüyen bu arzuyu acilen bastırmam gerekiyor. Sn. alperka Gaziemir civarında terk edilmiş bir askeri alandan bahsetmişti, bu bölgenin tam yerini tarif edebilecek veya alternatif yer tavsiyesinde bulunabilecekler varsa çok memnun olurum. Dağa bayıra çıkmaya razıyım. Smile

Alıntı

Sn .Kanuni

İzmir Buca'da bulunan Av bayimizde cumartesi günleri toplanıyoruz.Pazar günü için plan yapıyoruz.Sn Alperka arkadaşımız olur.Kendiside bizi ziyarete gelir.Sizde bir hafta sonu gelip misafirimiz olursanız hem tanışmış oluruz,hemde hafta sonu için yaptığımız plana dahil olursunuz.Gaziemir civarındaki terkedilmiş askeri bölgedeki atış alanından 2 tane var.Birisi Sarnıç civarında diğeri otokent civarında.Biz otokent yakınında olan atış alanını kullanıyoruz.Bayram tatilinde güzel bol katılımlı bir organizasyon düşünüyoruz.Sizide aramızda görmek isteriz.Görüşmek dileğiyle .
Yasin Hasman

Alıntı

Sayin kanuni,
Manisa`ya gelebilirim derseniz, sizinle bol aksiyonlu ve barut kokulu bir gün yaşayabiliriz. Hatta biraz abartıp, yanında mangal ve salata bile yaparız. :-) Manisa`da uygun yerler bol miktarda var.

Alıntı

(06-10-2013, 07:15 PM)Tolgaseku demiş ki: Sayin kanuni,
Manisa`ya gelebilirim derseniz, sizinle bol aksiyonlu ve barut kokulu bir gün yaşayabiliriz. Hatta biraz abartıp, yanında mangal ve salata bile yaparız. :-) Manisa`da uygun yerler bol miktarda var.

Sn. Tolgaseku, Manisa'nın nereleri müsait atış için?
Ben de bayram tatilinin bir kısmında Manisa'da olacağımSmile

Alıntı

(06-10-2013, 07:55 PM)kazanci demiş ki:
(06-10-2013, 07:15 PM)Tolgaseku demiş ki: Sayin kanuni,

Sn. Tolgaseku, Manisa'nın nereleri müsait atış için?
Ben de bayram tatilinin bir kısmında Manisa'da olacağımSmile
Bende Salihliliyim bende merak ettim doğrusu Smile

Alıntı

Böylesine güzel bir toplanma ve tanışma fikrinizi tebrik ediyorum.Thumbs Up
Eğer vakit olarak denk gelebilirsek bende sizlere katılmayı çok isterim. Bir şeyleri birlikte test eder , eksiklerimizi birlikte gözlemleyerek daha verimli sonuçlar elde edeceğimizi düşünüyorum.

Saygılarımla. . .

Alıntı

Sn kanuni ben genelde buca kaynaklar köyüne gidiyorum uygun yerler var o civarda.

Alıntı

OOOo söylemem. Önce organizasyon. Sonra mevkii.
Big Grin

Alıntı

Vay be Smile Keşke şu birlikteliği Bursa'da da yaşayabilsek Smile Ahh ahhhh Smile

Alıntı

Organizasyonda son durum nedir?
Cuma gününden itibaren İzmir' deyim...
Yeni Saiga' mı deneyebileceğim bir organizasyon olursa, ben de katılmak isterim... Smile

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi