Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 4.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yazışma Dili ve Kuralları
ORTAÇ demiş ki:Üç saygın insan, üç saygın cevap.
Bu forumu bu kalitesi nedeniyle çok seviyorum.
Saygılar.
Osman

+1

Alıntı

Sayın site yönetimi. foruma yeni üye oldum ve bir kaç gündür yasaklanıp duruyorum. nedenini pek kavrayamamıştım burayı okuduktan sonra anlamış bulunuyorum.

Uzatmıyayım bundan sonra yazım konusunda daha dikkatli davranmaya çalışıcağım.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Alıntı

Sn. Hektor-Teg,
Bu hassasiyetinizden ötürü sizi tebrik ederim. Aramıza hoşgeldiniz.
İyi Forumlar...

Alıntı

(12-07-2011, 05:32 PM)HEKTOR-TEG demiş ki: Sayın site yönetimi. foruma yeni üye oldum ve bir kaç gündür yasaklanıp duruyorum. nedenini pek kavrayamamıştım burayı okuduktan sonra anlamış bulunuyorum.

Uzatmıyayım bundan sonra yazım konusunda daha dikkatli davranmaya çalışıcağım.

Herkese iyi forumlar dilerim.

İnsanlar genelde geçici veya sürekli yasaklandığında ahkam keserler niye banlandım diye.

Sizin bu yazınız örnek olacak kadar erdemli bir davranış.Tebrikler. Aramıza tekrar hoş geldiniz. Umarım keyifli vakit geçirirsiniz.

Saygılar,

Alıntı

Bu güzel karşılık için bende teşekkür ederim.

Sizlerin güzel türkçemize bu şekilde sahip çıkmanız ayrıca takdir edilecek bir husus.

Bir sorum olucak mesajlarımızda düzelt butonu neden yok veya benmi farkedemedim.?

Alıntı

(13-07-2011, 04:21 PM)HEKTOR-TEG demiş ki: Bu güzel karşılık için bende teşekkür ederim.

Sizlerin güzel türkçemize bu şekilde sahip çıkmanız ayrıca takdir edilecek bir husus.

Bir sorum olucak mesajlarımızda düzelt butonu neden yok veya benmi farkedemedim.?

Sn. HEKTOR-TEG,

Mesajlarda düzelt butonu yoktur. Bu forumumuzda hataya yer olmadığının bir göstergesidir. Lütfen dikkatli yazın Smile

Hoş görünüze sığınarak şaka yaptım. Efendim bazı art niyetli hareketleri engellemek amacı ile düzelt butonu kaldırılmıştı.

Saygılar,

Alıntı

(13-07-2011, 04:58 PM)1905sss demiş ki:
(13-07-2011, 04:21 PM)HEKTOR-TEG demiş ki: Bu güzel karşılık için bende teşekkür ederim.

Sn. HEKTOR-TEG,

Mesajlarda düzelt butonu yoktur. Bu forumumuzda hataya yer olmadığının bir göstergesidir. Lütfen dikkatli yazın Smile

Hoş görünüze sığınarak şaka yaptım. Efendim bazı art niyetli hareketleri engellemek amacı ile düzelt butonu kaldırılmıştı.

Saygılar,
Big Grin Desene kafa dalgın felan iken bu foruma girmemek lazım. yoksa bannSadBig Grin

Alıntı

Çok güzel ve önemli bir konuya dikkat çekmişsiniz ama ben dahil bir çok kişinin nickinin yabancı dilde olduğu görülüyor.Bu da bir tezat değilmi sayın yöneticiler?

Alıntı

Sn.Browning1910, forumda bulmak istediğiniz tezatlık dışında; ilginizi çeken forumun, sizce içeriği ile ilgili başka bir bilgi mevcut mudur?

Alıntı

http://zaman.com.tr/haber.do?haberno=118...dit-ediyor

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi