Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 3 Oy - 3.33 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Çakı nasıl taşınır?
Sinan bey iyi geceler, paylaşım da konu mankenleri de güzel Smile Aşağıdan 3. çakıya talibim Smile Aklınızda bulunsun... (Ti-Lite Zytel 6"'de aklınızda di mi?)

Sevgiler,

Alıntı

Emeğinize saglık Sinan Bey cok güzel bir çalısma olmus.

Alıntı

Elinize sağlık faydalı bilgiler.
+1

Alıntı

Sn. 1905sss çok güzel bir paylaşım. Teşekkürler.

Alıntı

Sn.1905sss ;

Çakının üstündeki çıkıntının ne işe yaradığını merak eder dururdum , senelerdir .Çakı severler için faydalı bir paylaşım , teşekkürler.

Alıntı

Sn.1905sss ;

Hatamoto cebe sığmıyorsa ona kalbimde bir yer açabilirim Big Grin

Alıntı

Güzel çalışma. Pantolon cebi kenarına iliştirme konusunda Sn.Fightingbard'a katılıyorum. Sürekli tekrar hızı arttıracaktır.
Saygılar,
TT

Alıntı

Ben çok küçük yaşlardan beri çakı taşırım ilk defa böyle bir konu ve resimli anlatım gördüm brawo güzel paylaşım.

Müsadenizle bende bişeyler eklemek isterim.

Çakıyı klipsle cebte taşımak en pratik şekil olsada eksileri var nedir bu teşhir başka insanların veya emniyet güçlerinin görmesi takdir edersinizki istenilen bir durum değil.

Ancak yeterince uzun bir tşört felan giyiyorsanız o kısmı kapatıcak şekilde o zman sorun yok. fakat genelde bu pek mümkün olmuyor sonuçta çakıya böre kıyafet giyilecek değil. Smile

Şahsen ben 3 ve 4 nolu resimdeki şekle benzer taşımaktayım çakımı ama yeri biraz farklı. yoksa oturduğunuzda çakı batıcaktır resimde işaratlediğim yer.

[Resim: sahibinden3.jpg]

En uygun yer burasıdır her açıdan yaz kış klips sıkı olduğu sürece. görünmiyen rahatsız etmeyen ve düşme ihtimali olmayan bir yer.

sonuç olarak taşımak için en ideal çakı klipsli olanlardır.

saygılar.

Alıntı

Sn.
HEKTOR-TEG;bende aynen sizin gibi çakımı içten belime çok yakın bir şekilde taşıyorum.Karın bölgesinde oldumu ciddi derecede rahatsız ediyor beni.cepte taşıyıncada insanların dikkatini çekiyor ve sanki gösteriş için taşıyormuş gibi gözüküyor...

Alıntı

[Resim: sahibinden21.jpg]

Sn. 1905sss resimde bulunan çakıyı nereden temin edebiliriz?
Bilgi verirseniz çok memnun olurum.
Çok güzel bir çalışma olmuş gerçekten.
Teşekkürler..

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi