Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ASP Poligon (İstanbul/Eyüp) açıldı
Geçen cumartesi izmitten akrabalarım gelmişti en son kulvara geçtik birde ne göreyim mesafeyi belirleyen elektronik panoyu vurmuşlar.

Eklenti Dosyaları Resim(ler)

Alıntı

Allah korumuş , tetik disipliniyle alakalı bir problemmi olmuş acaba ? Çok ciddi problemler olabilirmiş.Maazallah yan kulvardaki arkadaşı vurabilirdi.Olay esnasında oradaki arkadaşlara geçmiş olsun.Saygılar.

Alıntı

Bizimkiler vurmadı sn Spir daha evvel vurulmuş , hocaya sordum nasıl olur diye bizi vurmadıklarına dua etmek lazım dedi Smile

Alıntı

Sn.Berkeley;

Sizi kast etmedim ,yanlış anlaşılmasın .Zaten sizin refakatinizdeki bir silah severin , bu tarz hareketler sergilemesi aklımın ucundan geçmez.Saygılarımla..

Alıntı

Ah ah. Keşke orda olsaydım... Misafirinizi cok severim 2 yıl her iş günü görüyordum. Big Grin Big Grin Big Grin

Alıntı

Nasıl yani, hemen yan duvardaki düğmeleri mi vurmuşlar?

Bir güvenli atış yapacağınızı düşündüğünüz yerde, yan kulvardaki şahsın, bana bırakın ateş etmesini, dolu bir silah doğrultmasını tehdit sayarım, ona göre gerekeni yaparım...

"poligona gelen" kitle bunu yapıyorsa, düğünde çocuklara doğrultup "tutukluk gideren"i pek yadırgamamak lazım...

Allah ıslah etsin...

Alıntı

(14-02-2011, 06:53 AM)baris demiş ki: Nasıl yani, hemen yan duvardaki düğmeleri mi vurmuşlar?

Bir güvenli atış yapacağınızı düşündüğünüz yerde, yan kulvardaki şahsın, bana bırakın ateş etmesini, dolu bir silah doğrultmasını tehdit sayarım, ona göre gerekeni yaparım...

"poligona gelen" kitle bunu yapıyorsa, düğünde çocuklara doğrultup "tutukluk gideren"i pek yadırgamamak lazım...

Allah ıslah etsin...

Sn.Barış bir değil iki delik var. Düğmenin kendisi yan tarafı ve inmiş florasana dikkat ediniz. Big Grin Bunlar biz ordayken vuku bulmuş bir silahlı güvenlik kursu atışında meydana gelen hadiseler. Bunlar belinde silahla güvenliğimizi sağlıyacaklar. Angel Angel Birde böyle olayları tehtit sayıp kendinizi savunursanırsanız ülkem mevzuatında 35 yıllık tatil kazanırsınız bunuda hiç istemeyiz. Cool Cool

[Resim: asp.jpg]

Alıntı

Bence tatili o mermiyi ateşleyen kazanır, ben değil. Smile

Alıntı

(14-02-2011, 12:27 AM)Avcı41 demiş ki: Ah ah. Keşke orda olsaydım... Misafirinizi cok severim 2 yıl her iş günü görüyordum. Big Grin Big Grin Big Grin

O da sizi çok seviyormuş hiç ayrılmayalım dedi sn Avcı Smile
Şaka bir yana bu durumun başlarındaki kişinin gayri ciddi olmasından çıktığına çok eminim, daha evvel atış yapmış kişiler daha ateşli oluyorlar ve kurallara uymakta zorlanıyorlar.
Bu bir ateşli silah dönüşü yok, insanları tehlikeye atıyorlar farkında değiller.

Alıntı

(14-02-2011, 10:08 AM)berkeley demiş ki:
(14-02-2011, 12:27 AM)Avcı41 demiş ki: Ah ah. Keşke orda olsaydım... Misafirinizi cok severim 2 yıl her iş günü görüyordum. Big Grin Big Grin Big Grin

O da sizi çok seviyormuş hiç ayrılmayalım dedi sn Avcı Smile
Şaka bir yana bu durumun başlarındaki kişinin gayri ciddi olmasından çıktığına çok eminim, daha evvel atış yapmış kişiler daha ateşli oluyorlar ve kurallara uymakta zorlanıyorlar.
Bu bir ateşli silah dönüşü yok, insanları tehlikeye atıyorlar farkında değiller.

+1

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi