Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 2 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İlk yivsiz tüfeğim; Benelli Super Nova ComforTech Slug...
Sevgili forumdaşlar,

Öncelikle, forumumuzda bizlerle bilgisini tecrübesini paylaşan, amacımıza uygun tüfekleri tek seferde ve kazık yemeden seçebilmemizi sağlayan, zamanından ve maddiyatından feragat edip üşenmeyen, ''Amaan, banane.'' felsefesinden soyunmuş, bizlere yardımcı olamayı görev addetmiş tüm forumdaşlarıma teşekkür ederim.

''Pompalı mı, yarı otomatik mi, gazlı mı, kinetik mi, yerli mi, yabancı mı?'' derken ilk tüfeğimi almış bulunuyorum.

7/24 yaverim de yanımda olduğu için, %80 oranında hedef atıcılığı, %20 oranında savunma amaçlı kullanmayı planladığım tüfek seçimimi Benelli Supernova Comfortech Slug' dan yana kullandım.

Tüfeği çok zor buldum. Her aradığım bayi fiyat veriyor ancak tamam alalım dediğimde, '' Biz size döneriz... '' diyor ve sonuç yok. Bazısı '' Parayı çıkartın, haftaya göndeririz...'' diyor. Bir arkadaşımız ise '' Abi 76 yatak mı istiyorsun?.'' diye sorunca, üç kağıtçılığın bu meslek dalında da kol gezdiğini anladım.

Gözlerim yolda kaldı.

[Resim: 1_zps8bb1wukb.jpg]

Kargocu kardeşimiz elinde Benelli ile,

[Resim: 2_zpsf8klhaol.jpg]

[Resim: 3_zpskkordgsa.jpg]

Taşıma çantası hediye. Pek de bi sağlam görünüyor.

[Resim: 5_zpsetxtjdvk.jpg]

[Resim: 6_zpslzlhvug4.jpg]

Ahşap saplı harbi seti İtalyan malı imiş...O da hediye.

[Resim: 7_zpsbgjh87zy.jpg]

[Resim: 8_zpscypllhju.jpg]

Adrenalin seviyesi yükseliyor.

[Resim: 9_zpsnnozreof.jpg]

[Resim: 10_zpspqzbgbc2.jpg]

[Resim: 12_zpsxtnzflcu.jpg]

[Resim: 11_zpszr3dk8zo.jpg]

25 m ve 50 m atışları en kısa zamanda paylaşacağım.

Bütün forumdaşlarıma, gönlünde yatan tabanca ve tüfekleri, en kısa sürede alabilmeleri dileklerimle saygılarımı sunarım.

Alıntı

Bu Konudaki Mesajlar
İlk yivsiz tüfeğim; Benelli Super Nova ComforTech Slug... - Yasin06 - 25-01-2016, 09:59 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi