Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 1 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
REP sistemine itiraz ediyorum.
Idea Dikkat mevzu çok uzundur.. Vakti az olan arkadaşlarımızı okumaya başlamadan uyarayım istedimIdea
Yıllardır ne işe yaradığını çözemediğim ve forumda mevcut olan rep sistemini kullanmıyorum, ve özel mesaj sistemi kapalı olmasına karşın bildiğiniz paralel bir şekilde işleyen gıybet mekanizmasına dönüşmüş durumda olan bu özellikten an itibarıyla bildiğiniz nefret ediyorum..

En son örneği yaptığım bir paylaşım konusunda bir üyenin alakasız bir video linki ekleyerek '' Cia Fbi 50bin adet sipariş vermiş'' diyerek alakasız bir şekilde ürünün reklamı için çekilmiş bir videoyu bize seyrettirdi..
Sayın Barıs bu eklenen video mesajından sonra mesajı alıntılayarak ''burda nerde 50bin adetlik siparişten bahsediliyor '' demiş..
Ben alakasız şekilde konuyu trolleyen arkadaşın mesajından rahatsız olarak mesajın silinmesini Moderatörlerden rica ettim.
Bahsi geçen mesaj silinirken o mesajı alıntılayan sayın Barıs ve Sayın FN'cinin mesajı da silindi.

Moderasyonun gereği budur, şikayet edilen bir mesaj silinirken o mesajı alıntılayan diğer arkadaşların mesajı silinmezse ilk şikayet edilen mesajın silinmesinin ne anlamı kalır?!
Burda asıl benim şikayet ettiğim konu olan Rep sistemi ve ordan yapılan gıybet, arkadan konuşma durumuna geliyorum..
Sayın FN'ci Tatarsuvari isimli kullanıcıya rep vermiş ve şu mesajı yazmış;
''Benim ve hatta sn. barış mesajını da silmişler. Ne diyelim görmediğim oğlu olmuş, çekmiş şeyini kopartmış. Paylaşsınlar mutlu olsunlar... ''
Mesajın neden silindiğini bile bilmeden yorum yapmak ve de görmemiş olduğumuzu düşünmek!!
Belki görmemiş dediği insanlar kuru bir maaşla çalışan ve zor bela merakına hobisine para ayırmaya çalışan biri..
Belki de görmemiş dediği insanlar cirodan taşıma ruhsatı alabilecek kadar büyük bir iş yapan birileri..
Kim olduğunu bilmediğin ne olduğunu bilmediğin birileri hakkında bu tür bir yakıştırmayı yapan arkadaşı kınıyor ve özür dilemeye davet ediyorum.

Bir konuya yazılan mesajlar içinde özellikle okuduğum ve bilgisini görgüsüne gıpta ettiğim arkadaşlarımızdan biri Sayın Barıstır..
Özellikle metal, maden , kimya ve sanayi türü işleme konularında ki yorumlarını çok severek okuyorum.
Ama ona da bir şekilde gıcık olmuşum demek ki mesajını sildirmişim..
Peşindeyim Sayın Barıs.. Nerde bir mesajını görsem silgi elimde koşuyorum o tarafa Big Grin

Burda forumu zan altında bırakarak bahsi geçen firma foruma reklam verdiği için sanki koruma altına alınmışta kimseye hiç bir laf ettirilmiyor, uygun görülmeyen mesajlar siliniyor engelleniyor gibi bir durum ortaya çıktı..
Benim bu tüfekle ilgili çook zaman önce yazdığım mesajlar şöyle;

http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid281860
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid280348
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid270098
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...#pid262480

Mesajlarım en yeniden eskiye doğru..
Bu mesajların içinde nerde reklam yapmışım acaba?
Bilen gören göstersin ki Astra silaha '' benim goygoyumla tüfek alanlardan 250tl tüfek başı avantamı alırım'' demiştim.. eski mesajlarımda böyle bir reklam izini bulan olursa talep edeceğim eski satışlardan doğacak olan hakkımı reklamı bulan arkadaşla paylaşırım Tongue

Forumda ilk Spas 15'i ben aldım.
Sorunlarını gördüm ve iade ettim.
Diğer aldığım tüfek ve ekipmanımla ilgili yeni bir konu açmadım ve mevcut olan konuların altına mesaj yazarak şunu aldım şöyle kullandım şunları yaşadım diye anlattım..
Keşke Tactical kibrit çöpü bile alsam konu açarak nasıl bir görmemiş olduğumu tüm forum üyelerine gösterseymişim!!!
Neyse bunda sonra bu uygulamaya başlıyorum..
Başınızı ve okurken gözünüzü ağrıttım. Kusura bakmayınız.
Okuduğunuz için teşekkür ederim..
Sayın Barıs gözüm üzerinizde ona göreTongue

Birde aklıma şimdi geldi..
Beni böyle Spasla Uts-15 ile uğraşmaya sevk eden bir türlü gelemeyen Vepr 12 tüfeklerdir. Mayıs ayında Temmuz ayı gibi satışa çıkar mesajı üzerine gidip 2 adet tüfek alım belgesi çıkarttım.
Sırf bir borcu yoktur kağıdı için vergi dairesinde 4 saatim heba oldu.
O yüzden gelemeyen Vepr 12--- Ordan bir gayret alınan Spas 15-- Derken alım belgelerinin son gününden bir gün sonra alınan Uts-15 ve gelinen şu can sıkıcı durum..
Sizin de peşinizdeyim Sayın Vepr 12 tüfeğin satışına izin vermeyen kurumlar kişiler Tongue
Saygılar.

Bu Konudaki Mesajlar
REP sistemine itiraz ediyorum. - FireStorm - 11-12-2014, 09:18 PM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - Xlll - 11-12-2014, 10:12 PM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - Sabri - 30-04-2016, 11:31 PM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - mertk - 02-05-2016, 10:42 AM
RE: REP sistemine itiraz ediyorum. - Sabri - 12-07-2019, 04:19 PM

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi