Forumdaki Photobucket resimlerini görüntüleme
Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumdaki Photobucket resimlerini görüntüleme
Sayın Lenduha ve Sayın bahadr
Çok teşekkürler , verdiğiniz link sayesinde artık fotoğrafları görebiliyorum.

Alıntı

Ben foruma yeni katılan bir acemi silah sever olarak,tüm değerli forum üyelerini ve üstadları saygıyla selamlıyorum. Forumu genelde android işletim sistemi üzerinden ilgiyle takip ediyorum. Ancak resimlerin bir çoğunu göremiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar.

Alıntı

(04-09-2017, 10:30 PM)blacksea demiş ki: Eklentiyi yükledim ve kendi açtığım eski konulara baktığımda PB a yüklediğim tüm resimlerin geri geldiğini gördüm (Gerçi fidyeci  Smile  buna bir karşı atakla cevap verecektir ileri tarihte, o ayrı). 

Sn lenduha, Sn sabri forum için yaptığınız kıymetli çalışmalara içten teşekkürler, eski konular gerçekten kuşa dönmüştü.

Saygılar.
Sn Blacksea,
Anladığım kadarıyla öngördüğünüz karşı atak gerçekleşmiş. Eklenti artık çalışmıyor. Chrome store da çalışan eklenti bulamadım.
Eski resimleri görüntüleyebilen var mı?
Saygılar

Ek: Şimdi, bu eklentiler hakkında yorumları okurken Photobucket Hotlink Fix eklentisinin, kullanıcının gittiği tüm adresleri Eklenti sahibine yolladığı, ve Amazon sitelerinde, aynı kişinin 'affilite ID' sinin habersizce eklendiğini öğrendim. Dikkatli olmalı, yorumları okumalı, eklenti yüklemeden önce.

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
sparus, blacksea
(16-07-2018, 06:23 AM)Ahmet Özalp demiş ki: Ek: Şimdi, bu eklentiler hakkında yorumları okurken Photobucket Hotlink Fix eklentisinin, kullanıcının gittiği tüm adresleri Eklenti sahibine yolladığı, ve  Amazon sitelerinde, aynı kişinin 'affilite ID' sinin habersizce eklendiğini öğrendim. Dikkatli olmalı, yorumları okumalı, eklenti yüklemeden önce.

Sayın Ahmet bey,
Ben eski resimleri Photobucket Hotlink fix eklentisi ile görüntülüyorum. Sizce eski resimleri görmekten vazgeçip bu eklentiyi silmelimiyim?
Saygılar

[Resim: Ekran_Resmi_2018_07_16_06_37_37.png]

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ahmet Özalp
(16-07-2018, 06:44 AM)Alphawolf demiş ki:
(16-07-2018, 06:23 AM)Ahmet Özalp demiş ki: Ek: Şimdi, bu eklentiler hakkında yorumları okurken Photobucket Hotlink Fix eklentisinin, kullanıcının gittiği tüm adresleri Eklenti sahibine yolladığı, ve  Amazon sitelerinde, aynı kişinin 'affilite ID' sinin habersizce eklendiğini öğrendim. Dikkatli olmalı, yorumları okumalı, eklenti yüklemeden önce.

Sayın Ahmet bey,
Ben eski resimleri Photobucket Hotlink fix eklentisi ile görüntülüyorum. Sizce eski resimleri görmekten vazgeçip bu eklentiyi silmelimiyim?
Saygılar

[Resim: Ekran_Resmi_2018_07_16_06_37_37.png]

Sayın Alphawolf,
Eklentide bulunan 'hack'ler (gittiğiniz sitelerin başkası tarafından görülmesi, ve amazon alışverişlerinde affiliate linki eklenmesi) benim açımdan çok dert değil. Ancak belki keşfedilmemiş bir şey vardır kaygısıyla sildim.
Yalnız bendeki eklenti zaten iş görmüyordu. Sizde çalışıyor mu?
Saygılar

Alıntı

İşin doğrusu artık bu eklentilere gerek kalmadı. Photobucket resimleri hiçbir müdahale olmadan eskisi gibi görüntülenebiliyor.

Test ediniz: http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=5689

Eğer eklentilerde bir güvenlik açığı olur ise siz farketmeseniz bile tarayıcınız (güncel olduğu takdirde) devre dışı bırakıyor.

Bahsi geçen reklam ve ziyaret izleme vb işlemleri başta Google olmak üzere girdiğiniz her site ve tarayıcılarınız zaten yapıyor. Güvenli bir şekilde gezinmek isterseniz tek yolunuz Tor tarayıcı kullanmak olacaktır.

https://www.torproject.org/download/

Ancak bu adrese de ancak Proxy üzerinden erişebilirsiniz (Örn: proxfree.com).

Saygılarımla.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
Alphawolf, sparus, tirendaz
(16-07-2018, 01:02 PM)lenduha demiş ki: İşin doğrusu artık bu eklentilere gerek kalmadı. Photobucket resimleri hiçbir müdahale olmadan eskisi gibi görüntülenebiliyor.

Test ediniz: http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...p?tid=5689

Eğer eklentilerde bir güvenlik açığı olur ise siz farketmeseniz bile tarayıcınız (güncel olduğu takdirde) devre dışı bırakıyor.

Bahsi geçen reklam ve ziyaret izleme vb işlemleri başta Google olmak üzere girdiğiniz her site ve tarayıcılarınız zaten yapıyor. Güvenli bir şekilde gezinmek isterseniz tek yolunuz Tor tarayıcı kullanmak olacaktır.

https://www.torproject.org/download/

Ancak bu adrese de ancak Proxy üzerinden erişebilirsiniz (Örn: proxfree.com).

Saygılarımla.

Sn lenduha,
Test linkindeki resimler görülüyor. Ama bu diğer başlıklar için herzaman geçerli değil. Çelişkide kaldığım nokta da bu oldu.
Örneğin bu başlık altında görülemiyen bir çok resim var.
http://www.tabancatufek.com/forum2/showt...221&page=2

Saygılar

Alıntı

Sn Ahmet Özalp,

O resimler sunucudan kaldırılmış/adresi değişmiş olarak görünüyor. Benim de vakti ile eklediğim bazı postimages resimlerinden aynı durum gerçekleşti. Bunların çözümü yok maalesef.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
Ahmet Özalp

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi