Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 5 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Sayın Tekoğlu muazzam koleksiyonunuz ile bu konu da  Sn. "İlksurfer Etkisi " yarattınız. 

Saygılarımla.
C.E

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
tekoglu, 1905sss
Sayın Tekoğlu, her sabah içtima alıyorsunuzdur Allah bilir. Şaka bir yana harika bir koleksiyon. Şimdi düşününce; onca çakıdan sonra, elimde kalan sadece isviçre ordu çakısı. Kimlere ve nerelere gitti o kadar çakı?? Allahtan kıymetini bilen 1-2 kişi çıktıda, avunuyorum.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tekoglu
Sn.Tekoğlu size "Spyderco fetişisti" teşhisi koydum Smile Darısı Chris Reeve, Hinderer, Rockstead'lerin başına diyelim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tekoglu
Sn. tekoglu nun bu koleksiyonu oluşturmasına yakından izledim. Uzun bir süre aldı bu koleksiyonu oluşturmak. Orada Amerika'dan İngiltere'ye kadar dünyanın pek çok yerinden zorluklarla temin edilmiş bıçaklar var. Maddi manevi büyük uğraşlar verdi. Ayrıca siz bu resimde sadece Spyderco ları görüyorsunuz Smile

Alıntı
2 üye teşekkür etti:
tekoglu, Cem1964
Sn. Tekoğlu,  kapalı çakıyı bulana ödül var mı?  Smile

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tekoglu
Spyderco ürün sergileme standında çekilmiş bir fotoğraf Smile)) Bu arada hatırı sayılır bir koleksiyon tebrik ederim.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tekoglu
Sn.tekoglu, yakışır... Güzel günlerde, keyifle sevip saklamanız dileğiyle... Smile

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tekoglu
Koleksiyon böyle bir aşk işte.
Para ve zamandan önce aşk gerekir...
Tebrikler...
Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tekoglu
Sayın tekoglu, fotoğrafın hipnotize edici etkisi var Smile Harika bir markanın harika koleksiyonu olmuş. Zaman buldukça bazı modelleri daha detaylı tanıtırsanız memnun oluruz.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tekoglu
[Resim: IMG_20170315_WA0013.jpg]

images upload

[Resim: IMG_20170315_WA0012.jpg]

image uploader

Amerikan arabası , 5160 makas çeliğinden dövme, 6.5mm kalınlık.Kabza kök ceviz. YokediciSmile

Alıntı
15 üye teşekkür etti:
S@riyerli, heisenberg, xeorx, tekoglu, barış06, rainman, Cem1964, 1905sss, kaan han, Mr.Wayne, ilksurfer, sem, Gazanfer, Fruktoz23, ismicey

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi