Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Sn.YgtBey güle güle kullanın. Görece ucuz olduğu için, işinizi görüyorsa da sıkıntı yoktur zaten. Gerber ismi ve logosuyla Bear imzası var malum. Gittigidiyordaki şahıs gibi sattıysa size satan av bayisi,ürünü Gerber markası olarak, mevcut durum aklınızda olsun diye paylaştım. Gerçi fiyatını düşününce aksi olması mümkün değil.

Dipnot: Morakniv'in benzer fiyatlarda güzel sabit bıçakları var onlara da bakabilirsiniz. Hem fiyatları uygun hem de güvenilir bıçaklar.

Saygılarımla.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
YgtBey
Sn. GullyFoyle

İki yıl evvel merak sardığım doğa yürüyüşlerimde tezgahtan aldığım 25 liralık çakı ile epeyce iş gördüm evelAllah Smile ama bundan sonra bıçak alırken gözden kaçırdığım "sahte bıçağı nasıl anlarız" konusuna epeyce çalıştıktan sonra karar vereceğim. Bilgileriniz için çok teşekkür ederim.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
GullyFoyle, 1905sss, zarif_
Sayın Kaan Han
Serik marka kilitlenen bonuz sapa ait 2 adet çakıyı 22 ser TL vererek bugun pazardan aldım lakin o an fark edemedim ancak bıçağın kabzesinde inanılmaz bir koku var..Önceki yazınızda polisaj demişsiniz ancak öyle yaptıracağım bir yer yok..Bu konuda başka ne yapılabılır? 
Saygıyla

Alıntı

"Kokar mokar tok tutar " deyip , gözden uzak ama gönülden ırak olmayan bir yer de muhafaza etmenizi öneririm .

Saygılar

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
tirendaz
Sn. Victorinox bir parfümeri dükkana gidip tırnak cilası alıp bir güzel kabzayi patlatabilirsiniz. Koku yok olur.
Yada beklerseniz koku olayı bir süre sonra kendiliğinden geçer.

Parlatılmış çakıları seçin.

Saygılar.

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
victorinox
(21-12-2016, 09:19 AM)kaan han demiş ki: Sn. Victorinox bir parfümeri dükkana gidip tırnak cilası alıp bir güzel kabzayi patlatabilirsiniz. Koku yok olur.
Yada beklerseniz koku olayı bir süre sonra kendiliğinden geçer.

Parlatılmış çakıları seçin.

Saygılar.

Sayın kaan han,

Daha önce hiç görmediğim, duymadığım bir yöntem. Merak ettim, bir süre kullanımla dökülme yapmıyor mu o tırnak cilası? Hani kadınlar ojeyi, cilayı soyulup döküldüğü için birkaç günde bir tazeler, bıçak kabzasında  da aynı durum olmaz mı?

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
kaan han
Sayın Gaul : Kat kat uygulandığında uzun süreler kalıcı oluyor.
Sokakta ev duvarında 9 yıl kalıcı olduğunu kendim test ettim.(beton yüzeyde)

En kalıcı çözüm polisaj uygulaması.
Eski bir halıya da sürterek birazda olsa polisaj etkisi yapılabilir.
Tırnak cilasını bir çok alanda yapıştırıcı olarak kullanabilirsiniz.
Örneğin tüfek arpacığının düşmesini engellemek için oturduğu yuva ve arpacığı tırnak cilasıyla sağlamlaştırabilirsiniz. Tüfek dürbününde ayar sabitlemek için kullananlar dahi var.
Saygılar.

Alıntı
3 üye teşekkür etti:
gaul, lenduha, victorinox
Delicarambit.  Cool  AR-GE'si taze bitti, paylaşmak istedim. Estetik bir kaç detayı kaldı Smile

[Resim: jXQ7rj.jpg]

Alıntı
9 üye teşekkür etti:
Fruktoz23, heisenberg, bozkurtcml, tekoglu, Oberon, husrev, ismicey, karadenizarif, sarp kılıç
Sn.turan tactical ellerinize sağlık. Daha geçen gün Instagram'da yine denk gelmiş, Türkiye'de biri el atsa şu işe keşke demiştim. Keşke sayısaldan 10 milyon dileseymişim Big Grin Şaka bir yana satışa hazır hale gelmesini iple çekiyoruz o vakit Smile

Saygılarımla

Alıntı
1 üye teşekkür etti:
turan tactical
(27-12-2016, 02:51 PM)GullyFoyle demiş ki: Sn.turan tactical ellerinize sağlık. Daha geçen gün Instagram'da yine denk gelmiş, Türkiye'de biri el atsa şu işe keşke demiştim. Keşke sayısaldan 10 milyon dileseymişim Big Grin Şaka bir yana satışa hazır hale gelmesini iple çekiyoruz o vakit Smile

Saygılarımla

Teşekkür ederim Sn.GullyFoyle. Şimdilik ticari olarak düşünmüyorum. 3D modelleme gerekli bu konu için.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi