Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Merhabalar ;

Sabahtan kalan bir çekim Smile

[Resim: 11722210_951651778232114_141225643495461359_o.jpg]
http://www.efeav.com.tr/

Alıntı

Yeni parti Böker den haberimiz olursa çok iyi olur. Özellikle Elk hunter modeli önceliğimdedir. Gelecek olan modellerle ilgili mail gönderecektiniz bana hatırlatmak istedim.

Saygılar.

Alıntı

(22-07-2015, 07:11 PM)cnrabt demiş ki: Yeni parti Böker den haberimiz olursa çok iyi olur. Özellikle Elk hunter modeli önceliğimdedir. Gelecek olan modellerle ilgili mail gönderecektiniz bana hatırlatmak istedim.

Saygılar.

Syn Cnrabt ;

Çok özürdilerim yoğunluktan unutmuşum en yakın sürede en güncel listeyi atıyorum size.

Teşekkürler

Alıntı

Spyderco serrata;

[Resim: 20150724_205305_zpsa9derr6c.jpg]

[Resim: 20150724_205324_zpsazsqebhw.jpg]

[Resim: 20150724_205433_zps9xlvsx8n.jpg]

Sinan beye, tekrar teşekkür ederim.

Alıntı

Et kalınlığı oldukça fazla imiş, güle güle eskitin Sn Machete.

Ben bu bıçak sevdasından sonunda vazgeçebildiğim için mutluyum aslında. Ben artık bıçak almayacağıma, en azından birini eskitmeden yeni bir tanesini eve sokmayacağıma söz vermiştim. Fazla sevdiğim için kullanamayacaklarımı yolcu ettim.

4 iyidir : ) Hatta forum bıçağı geldikten sonra lmf2 asek ten de vazgeçeceğim. Bu işin sonu yok, olanı da kullanmayınca kendimi israfkar saymaya başladım artık. Bundan son mevcutlarla oyalanacağım sadece Smile

[Resim: CAM02780_zps9crjcbug.jpg]

Alıntı

Sn. ALPTUG'un koleksiyonu :
[Resim: vLgz3z.jpg]
[Resim: 1kYPRj.jpg]
[Resim: L4pPjo.jpg]

Alıntı

Bana ait olan Lmf
[Resim: VLl2rB.jpg]

Alıntı

(27-07-2015, 01:13 AM)turkmenoglu demiş ki: Et kalınlığı oldukça fazla imiş, güle güle eskitin Sn Machete.

Ben bu bıçak sevdasından sonunda vazgeçebildiğim için mutluyum aslında. Ben artık bıçak almayacağıma, en azından birini eskitmeden yeni bir tanesini eve sokmayacağıma söz vermiştim. Fazla sevdiğim için kullanamayacaklarımı yolcu ettim.

4 iyidir : ) Hatta forum bıçağı geldikten sonra lmf2 asek ten de vazgeçeceğim. Bu işin sonu yok, olanı da kullanmayınca kendimi israfkar saymaya başladım artık. Bundan son mevcutlarla oyalanacağım sadece Smile

[Resim: CAM02780_zps9crjcbug.jpg]

Teşekkürler sn.turkmenoglu. En sevdiğim bıçak; etli, ağır ve dengesi olan bıçaklar olmuştur ki, bu bıçakta da bu özellikler fazlasıyla mevcut.

Saygılar.

Alıntı

Kotucenkin Mırı ile imtihanı...

[Resim: w7TVkBCzrNQ.jpg]

Alıntı

Anladığım kadarıyla suda başlayan macera karada balığa pıçak çekerek pıçaklamanız sonucu son bulmuş. Smile
Birde Amerikan filimlerinin olmazsa olmazını yapsanız daha güzel olurmuş.. Pıçağı kafaya sapladıktan sonra yandan bir darbe eşliğinde bıçağı kırıp namluyu kafanın içinde bırakma şeklinde mesela Big Grin

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi