Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Diğer bıçakların yanında oldukça mütevazı kalan ve herhangi bir iddiası olmayan ancak ihtiyaçlarımı yeterince karşılayan birkaç pala, bıçak, çakı da benden...

Palaların bir markası yok. Soldan itibaren S&W Extreme Ops, Browning X28, Browning DA43, Browning DA35

[Resim: a5v8Ed.jpg]

Alıntı

Selamlar, latin palasını nereden aldınız?

Alıntı

Sn. alonewolf, aynı tip palalardan ben de biraz önce bir tane sipariş verdim.
Sipariş verdiğim site şudur; http://www.adnanhediyelik.com/categories...tegoryID=6

Reklam olacaksa kaldırabilirim, ya da ben silemiyor isem, silinebilir.
Saygılar.

Alıntı

(18-06-2015, 03:26 AM)Pit Bull demiş ki: Sn. alonewolf, aynı tip palalardan ben de biraz önce bir tane sipariş verdim.
Sipariş verdiğim site şudur; http://www.adnanhediyelik.com/categories...tegoryID=6

Reklam olacaksa kaldırabilirim, ya da ben silemiyor isem, silinebilir.
Saygılar.

Sn. Pit Bull,

Verdiğiniz adres komple sahte bıçak ile dolu ama onu geçtim.

Memleketteki kanun dışı herşeyi satılıyor. Çeşit çeşit sustalılar, otomatik bıçaklar, muştalar, çivili muştalar, muştalı bıçaklar...

Gerçekten buradaki binlerce paylaşımdan, sonra ben buradan alışveriş yapıyorum diye bu adresi paylaşıyorsanız kelimelerin kifayetsiz kaldığı yerdeyiz.. Çok üzülüyorum gerçekten....

Zaten forumda son zamanlarda anlam veremediğim ilginç birşey var. Nerede çakma çukma bıçak onun peşindeyiz. Sevgili dostlar ucuz ve orjinal olan bir sürü bıçak var memlekette. İllaki gidin pahalı alın demiyorum. Bakın bu benim iki gün önce satın aldığım bıçak. Forum dostumuzdan aldım. iİlanlarda görebilirsiniz.

60 TL
Sıfır kutusunda orjinal bir bıçak.

[Resim: cold-steel-pendleton-lite-hunter-2426-p_zpsruch4guc.jpg]

Ben sene boyu ascim de çok gördüm. 85 - 150 TL arası palalar vs.

Ama illa garip yerlerden garip şeyler alacağız. Paylaşıldığında da ilgi görüyor, rağbet görüyor. Belki de bende gariplik var?

Alıntı

[Resim: PqWYr8.jpg]

[Resim: 9419ao.jpg]

Alıntı

Bauhausta Mora'lar var mis gibi evladiyelik scandi bıçaklar. 24 lira alın kullanın.

Sn. Asuspc bıçak kolleksiyonunuz giderek yükseliyor. Vallahi hızınıza yetişemiyoruz.

Alıntı

(19-06-2015, 12:57 AM)ecorotti demiş ki: Bauhausta Mora'lar var mis gibi evladiyelik scandi bıçaklar. 24 lira alın kullanın.

Sn. Asuspc bıçak kolleksiyonunuz giderek yükseliyor. Vallahi hızınıza yetişemiyoruz.

Sayın Ecorotti,

Koleksiyon demek istemiyorum.Öyle bir niyetim yok.Hoşuma gidiyor .EDC olarak kullandığım çakılar ve dağda,bayırda kullanmak için yukarıdaki bıçağı aldım.(Şeytanda bu sıralar kanıma giriyor.Şöyle güzel ve hoş özel yapım bir bıçak veya çakı alsam yeterSmile)

Bu koleksiyon işi hem maddi bir külfet hemde yer sorunu olan bir hobi.Bazen sırf kendi özel eşyalarım için 100 m2 lik bir özel odam olsun istiyorum.Bir zamanlar pul, 1/18 araba , Film DVD ve figürleri , saat ve en önemlisi kalem koleksiyonu yaptım.İnanın çoğu depoda duruyor.Malum yer sorunu.

Bu arada forumdan bir örümcek alsam yetecek.

Alıntı

Hahaha yıllardır bir örümcek sevdası. Bu işin sonu Glockla biter. Smile

Alıntı

(19-06-2015, 12:57 AM)ecorotti demiş ki: Bauhausta Mora'lar var mis gibi evladiyelik scandi bıçaklar. 24 lira alın kullanın.

Sayın Ecorotti Bauhaus Mora sının bulaşık makinesinde yıkanması acaba hiç yapılmayacak bir şey miydi. 2 gün önce eşim tarafından bulaşık makinesinde yıkanan Mora çıktığında umum yerlerinden inanılmayacak derecede paslı çıktı. Hatta eve gittiğimde resim atayım.
Nasıl bir anda o hale gelebildi evladiyelik bıçak ben de anlamadım acaba hata benim mi?Huh
Tecrübeniz ne söyler. Saygılar.

Alıntı

Sn closeprotection aklınızda bulunsun hiç bir bıçak makinede yıkanmamalı.Bıçakların agızlarında körelmeden tutunda sapındaki koruyucu kaplamaya zarar vermeye kadar bir sürü sorunla karşılaşırsınız.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi