Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 4 Oy - 5 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları VII
Biri Sn Tekoğlu'nu durdursun, yoksa ben evdekileri toplayıp çöpe atacağım.

Alıntı

(16-04-2015, 07:41 PM)turkmenoglu demiş ki: Biri Sn Tekoğlu'nu durdursun, yoksa ben evdekileri toplayıp çöpe atacağım.

Sevgili (Sn.) turkmenoglu,

Kötü haberi ben vereyim o zaman. Değerli dostumuz daha başlamadı bile. Sanırım eline gelen bir iki bıçağın resmini ekledi Smile

Alıntı

(16-04-2015, 07:41 PM)turkmenoglu demiş ki: Biri Sn Tekoğlu'nu durdursun, yoksa ben evdekileri toplayıp çöpe atacağım.

Siz biraz daha benim atölyeye takılın yakında bütün bıçaklar çöpe gidecek.

Alıntı

Sn.turkmenoglu

Estağfurullah, dükkan sizin efendim. Sağda solda kalmış şeyleri üyelerimiz fikir edinsin diye paylaşıyorum. Fiyat, yer, model vesaire sorular olabilir. Tanıtım, paylaşım ve bilgilendirme olarak Sn.1905sss ve sizin amatör haliniz diyelim bana. Saygılarımla

Alıntı

(16-04-2015, 08:20 PM)1905sss demiş ki:

Sevgili (Sn.) turkmenoglu,

Kötü haberi ben vereyim o zaman. Değerli dostumuz daha başlamadı bile. Sanırım eline gelen bir iki bıçağın resmini ekledi Smile

Sn.1905sss

Dostlar sağolsun. Beraber paylaşıyoruz, öğreniyoruz işte. Sizin elinizden geçenleri tutsaydınız, bize ihtiyaç kalmazdı. Gerçek paylaşımcı sizsiniz. Saygılarımla

Alıntı

(16-04-2015, 09:36 PM)ecorotti demiş ki:

Siz biraz daha benim atölyeye takılın yakında bütün bıçaklar çöpe gidecek.

El yapımı bıçaklardaki ağız dayanımını görünce insan markalı çakı-bıçakların ısıl işleminden şüphe ediyor. Hatta hiç ısıl işlem yapılmıyormu diye düşünüyor. Ben bıçaksanatı foruma üye olduğumdan beri tek tük markalı çakı aldım, bu forumda yapılan bıçaklar çok farklı.

Alıntı

"Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları" başlığında arkadaşlarımız mutlu bir şekilde bıçaklarını paylaşırken bir anda gelip kötüleme ana fikirli mesajınız çok yersiz olmuş efendim.

Kimse size nereye üye oldunuz, nasıl bıçaklar yapıyorlar, bizim markalı bıçaklarımızı beğeniyor musunuz diye sormadı ki...

Alıntı

İşin doğrusu biliyorsunuz bıçaktan pek anlamam, çakı kültürüm neredeyse sıfırdır.

Sn Tekoğlu'nun resimlerini paylaştığı bıçak ve çakıları kullanmayı bırakın cebimde taşımaya kıyamam. Kullanmayacağım şeylere sahip olmayı sevmiyorum. Her ne kadar olanları da temiz saklasam da, günü gelirse acımadan kullanırım.

Lakin şu mcusta lar, nagaza lar, en sonunda Sn Tekoğlu'nun envanter örnekleri evde çer çöp biriktirdiğim hissine kapılmama sebep oldu. Allah sizlere daha çoğuna ve daha güzellerine sahip olmayı nasip etsin.

Sn Ecorotti, başlayalım artık bende bir dolu model taslağı birikti, habire çiziyorum öyle boş boş..

Saygılarımla

Alıntı

(17-04-2015, 12:08 AM)turkmenoglu demiş ki: İşin doğrusu biliyorsunuz bıçaktan pek anlamam, çakı kültürüm neredeyse sıfırdır.

Sn Tekoğlu'nun resimlerini paylaştığı bıçak ve çakıları kullanmayı bırakın cebimde taşımaya kıyamam. Kullanmayacağım şeylere sahip olmayı sevmiyorum. Her ne kadar olanları da temiz saklasam da, günü gelirse acımadan kullanırım.

Lakin şu mcusta lar, nagaza lar, en sonunda Sn Tekoğlu'nun envanter örnekleri evde çer çöp biriktirdiğim hissine kapılmama sebep oldu. Allah sizlere daha çoğuna ve daha güzellerine sahip olmayı nasip etsin.

Sn Ecorotti, başlayalım artık bende bir dolu model taslağı birikti, habire çiziyorum öyle boş boş..

Saygılarımla

Sn.turkmenoglu

Çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için...

Yerli yada yabancı ayrımı yapmadan ilgi duyuyoruz bıçaklara. Elbetteki her zaman bizim için 1.sırada Ustalarımızın el emekleri göz nurları vardır. Silahlar içinde aynı şey geçerli.

Bilmeyenler bilgi sahibi olsun, fikir edinsinler, en iyiye ulaşalım, stres atalım vesaire. Bütün derdimiz bu. Yurtdışındakilerden çok daha iyileri yapılsın Ülkemizde istiyoruz, bence yapılıyorda.

Yine tekrarlıyorum bıçaklarımızı kullanalım, size sonuna kadar katılıyorum. Süs eşyası değiller. Ateşlenmemiş bir silah ne ise kullanılmamış bıçak odur diyorum. Saygılarımla

Alıntı

(16-04-2015, 11:27 PM)1905sss demiş ki: "Sahip Olduğumuz Bıçak-Çakı FOTO'ları" başlığında arkadaşlarımız mutlu bir şekilde bıçaklarını paylaşırken bir anda gelip kötüleme ana fikirli mesajınız çok yersiz olmuş efendim.

Kimse size nereye üye oldunuz, nasıl bıçaklar yapıyorlar, bizim markalı bıçaklarımızı beğeniyor musunuz diye sormadı ki...

Mesajım kötüleme amaçlı değil, fabrikasyon üretimde yapılan hataları vurgulama amaçlıdır.

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): aytachan, 2 Ziyaretçi