Sitemize Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! Giriş Kayıt Ol

Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EXTREMA RATIO
#21
Merhaba,

Extrema Ratio'nun 2017 modellerinin ithalatı tamamlandı, envanterimize girdiler. Bu yıl çıkan ürünlerden, yönetmelikler uyarınca ithali mümkün olan tüm modeller geldi. Stokta tükenmiş ürünler de yenilendi. İlk kez ithal edilen modelleri kısaca tanıtayım.SCOUT ve SCOUT 2

Sabit namlulu bıçaklar sınıfında, 10-12 cm namlu boyunda yeni iki bıçak. Taktik görünümlü bir bushcraft havasında. Cordura kına sahip. Scout 2 namlu boyu uzun olanı. Neredeyse ER standardı olan 6,3 mm yerine 5 mm et kalınlığına sahip. Siyah ve taşlanmış namlu renk seçenekleri mevcut, kın ve saplar siyah. Fiyatı ER standartlarına göre oldukça hesaplı, 168-173 Euro.

http://www.tac87.com/SCOUT,PR-1864.html

[Resim: BCDYsu.png]

http://www.tac87.com/SCOUT-2,PR-1861.html

[Resim: 5dESpC.png]
TASK J

Task modelinin Avusturya özel Kuvvetleri için düzenlenmiş modeli. Renk çöle uygun, kabzada ön destek eklenmiş, kında kilit mevcut. Bir de ateş başlatma çubuğu eklenmiş. 

http://www.tac87.com/TASK-J,PR-1859.html

[Resim: OkMsWu.png]GLAUCA J1

ER bu sene Avusturya Özel Kuvvetleri'ne çalışmış. Glauca B1 modeli katlanır bıçak J1 olarak modifiye edilmiş. Namlu ucu değişmiş, klips üç değişik taşıma şekli için geliştirilmiş, kın değişik ve çöl renginde.

http://www.tac87.com/GLAUCA-J1,PR-1858.html
[Resim: Y67v8m.png]POLICE SM

Bir diğer katlanır bıçak da Police SM. Daha çok kurtarma ve ilk yardım amaçlı bir multi-tool şeklinde tasarlanmış. Kemer ve kolonları emniyetle kesmek için ayrı bir bıçağı ve sıhhiye ekipleri için değişebilen bisturisi mevcut. Sapı kolay yıkanıp temizlenecek şekilde tasarlanmış.

http://www.tac87.com/POLICE-SM,PR-1857.html
[Resim: DwjaHa.png]


ULTRAMARINE

Ve sonunda, ER'nun ricam üzerine, ortasında yarık olmayan bir versiyonu çıkarmasıyla ithal edebildiğimiz Ultramarine. Özellikle SAT/SAS gibi timler için geliştirilmiş, hem dalgıç bıçağı, hem de taktik bıçak olarak kullanılan bu özel ve güzel bıçak, çok fonksiyonlu bir kın ile geliyor.

http://www.tac87.com/ULTRAMARINE,PR-1860.html
[Resim: 7jnwbx.png]


Bu ve diğer tüm Extrema Ratio modelleri, dünya asgari satış fiyatıyla KDV dahil olarak fiyatlandırılmıştır.
 
Alıntı
20 üye teşekkür etti:
PersonalDefence, madenci08, heisenberg, ilksurfer, S@riyerli, 1905sss, husrev, sem, al-me, xeorx, vgun, tirendaz, Cem1964, binajwaad, tekoglu, eraonk, ERDAL, FireStorm, asicocuk, Gazanfer
  


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi