TabancaTufek.com Silah Forum
IDEF 13 fuarında birbirimizi tanıyalım - Yazdırılabilir Sürüm

+- TabancaTufek.com Silah Forum (http://www.tabancatufek.com/forum2)
+-- Forum: GENEL (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Fuar, Buluşma, Etkinlik (/forumdisplay.php?fid=96)
+--- Konu: IDEF 13 fuarında birbirimizi tanıyalım (/showthread.php?tid=9819)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

IDEF 13 fuarında birbirimizi tanıyalım - turkmenoglu - 28-11-2012 01:02 AM

Sn Forumdaşlarım;

Hazır aklıma gelmişken paylaşayım istedim. IDEF 13 fuarında ziyaretçiler olarak hem birbirimizi tanımak, hem de forumumuzun reklamını yapmak için bir yol bulabilir miyiz? Yada bu düşüncem siz değerli forumdaşlarım tarafından olumlu bulunup sizlerin katılımı ve fikirleri ile geliştirilebilir mi?

Her ne kadar mayıs ayı içinde gerçekleşecek olsa da, biz düşündük uygun bir çözüm bulduk uygulamaya koyduk diyene kadar zaten yeterince vakit kaybetmiş oluruz diye düşünüyorum.

Örneğin şimdilik benim aklıma gelen şey forumumuzun adının ve nicklerimizin bulunduğu ikinci bir yaka kartı. IDEF 13 fuarında Tabancatüfek.com üylerinin birbirini tanıması için fuar ziyaretçi kimliğine benzer ikincil bir yaka kartı hazırlanabilir. Üzerinde dikkat çekici bir logo ve nicklerimiz bulunabilir veya sadece forumumuzun logosu da bulunabilir. Bu tür bir çalışmanın maliyeti bile olmaz neredeyse.

Daha önce üyesi olduğum motosiklet forumu ile benzer bir çalışma yapmıştık. Başarıya ulaşmış; hatta sonrasındaki motosiklet fuarında forum olarak kendi standımızı bile açmıştık. En yoğun standalardan birisi olmuştu forum standımız.

Sizlerin fikirlerinizi, önerilerinizi veya yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Saygılarımla

RE: IDEF 13 fuarında birbirimizi tanıyalım - yakuzz - 28-11-2012 09:52 AM

Harika fikir.

Bence özel tasarlanmış tişört, koyu renkli bir tişört olabilir. O hengamede yaka kartlarını okuyabilmek zor olur kanaatindeyim. Hatta tuhaf gelmezse sırt kısmına nick bile yazdırılabilir.

RE: IDEF 13 fuarında birbirimizi tanıyalım - vgun - 28-11-2012 12:10 PM

7-10 Mayıs tarihlerinde yapılacak olan bu fuarın bilgilerini içeren sayfanın adresi: idef13.com

Katılımcı listesinde yer alan üreticiler:

Armsan Silah San. Ve Tic. A.Ş.
Carl Walther Gmbh
Glock
Samsun Yurt Savunma Sanayi Ve Ticaret A.S.
Sarsılmaz Silah Sanayi A.Ş.
Sig Sauer
Steyr Mannlicher Gmbh
Tisaş Trabzon Silah Sanayi A.Ş.

Sn. yakuzz, sizin öneriniz, geçen sene forum içinde yaptığımız çalışmaları hatırlattı Smile. Üzerinde çalıştığımız tasarımlardan, sizin bahsettiğinize en yakın olanı şu şekilde idi:

[Resim: tshirttasarim001.jpg]

Saygılarımla.

RE: IDEF 13 fuarında birbirimizi tanıyalım - tirendaz - 28-11-2012 12:47 PM

İDEF'e hepimiz katılamayabiliriz zira doğru hatırlıyorsam halka açık olmuyordu bu fuar. Davetiye konusunda yardımcı olabilecek forumdaşlarımıza ihtiyacımız olacak.
Saygılarımla

RE: IDEF 13 fuarında birbirimizi tanıyalım - Fatsalı - 28-11-2012 01:12 PM

Valla süper fikir. Keşke bizi alsalar. Walther, Glock, Sig ve biz. İş bitmiştir.

RE: IDEF 13 fuarında birbirimizi tanıyalım - Twennwolf - 28-11-2012 01:15 PM

FUARIN AÇIK OLDUĞU GÜNLER VE FUARA GİRİŞ
Fuar 7 - 10 Mayıs 2013 tarihleri arasında sadece davetlilere ve profesyonellere açıktır ve giriş için sadece fuar yönetiminin davetiyesi geçerlidir. Başka hiçbir davet formu geçerli değildir. Bütün ziyaretçiler resmi kayıt işlemlerini yaptırmak zorundadır.

RE: IDEF 13 fuarında birbirimizi tanıyalım - imamoglu - 28-11-2012 01:23 PM

Daha önceki fuara katılarak edindiğim tecrübe ile şunu söyleyebilirim çok ta sıkı bir kontrol yok ve davetiye olayına takılmayın bu forumda ne cevherler var. Ben geçen yıl 5 kişi ile ziyarete gidebilmiştim bu yılda net davetiye sayımı yazarım. Ayrıca fuar sivillere yasak TT üyelerine değil... Smile (TT üyeleri vatana asker zaten.)

RE: IDEF 13 fuarında birbirimizi tanıyalım - eyavrucu - 28-11-2012 01:49 PM

- Tüyap Onur Kartı ve profesyonel ziyaretçi kartı sahiplerinin, fuar girişinde kimliklerini ibraz etmeleri gerekmektedir.
*Bu sene fuarfa Profesyonel ziyaretçi kartları geçerli yazıyor siteden aldım bilgiyi barkoda okutup geçebilirsiniz.Bu sene Auto Showda kimlik sormuşlardı eskiden cebitte kimlik sorulmuyordu. Vip girişinden giriliyor.İdefde güvenlik üst düzeyde olabilir ama ben özel güvenlik müdürleriyle (güvenlik elemanları hariç) genelde anlaşamıyorum. Behzat ç. dediği gibi bütün malları herhalde güvenlik müdürü yapıyorlar!!

kartistek@tuyap.com.tr ye ortağı yada çalıştığınız şirketinize ait (hotmail yada gmail v.b.) olamayan e-mailinizle profesyonel ziyaretçi talep formu istediğinizi belirten mail atın.Size excell formatında pro kart talep formu yollayacaklar Tüm şirket yetkilileri ve çalışanlarının bilgilerini doldurun ve mail atın 2aya kalmaz profesyonel ziyaretçi kartınız tarafınıza gönderilecektir. Teyit için Tüyapıda arayabilirsiniz.

RE: IDEF 13 fuarında birbirimizi tanıyalım - Alperka - 28-11-2012 02:52 PM

Şöyle birşey olabilir mi?
[Resim: on(1).jpg]
[Resim: arka(2).jpg]

RE: IDEF 13 fuarında birbirimizi tanıyalım - ecorotti - 28-11-2012 02:53 PM

(28-11-2012 01:49 PM)eyavrucu Yazdı:  Behzat ç. dediği gibi bütün malları herhalde güvenlik müdürü yapıyorlar!!

Eğitim seviyeleri düşük olabilir tartışırız, ama mal demek çok yakışıksız.
Namusuyla ekmek parası kazanan ve söylenilen görevi yapan garibanlara neden bu kadar hakaret ediyorsunuz anlamak mümkün değil.