TabancaTufek.com Silah Forum
Satılık İlanlar - Yazdırılabilir Sürüm

+- TabancaTufek.com Silah Forum (http://www.tabancatufek.com/forum2)
+-- Forum: FORUM KURALLARI VE UYARILAR (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=130)
+--- Forum: S.S.S. (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=92)
+--- Konu: Satılık İlanlar (/showthread.php?tid=9561)

Sayfalar: 1 2 3

Satılık İlanlar - alone61 - 21-09-2012

Sn. Moderatörler,

Bir başka başlık altında da yazmıştım ama herhalde gözünüzden kaçtı. Satılık ilanlarında, satışı yapılmış ürünlerin başlığına siz moderatörler "SATILMIŞTIR" ibaresi düşseniz daha iyi olur diye düşünüyorum. Böylelikle güncel ilanlar daha kolay ayırt edilir, satışı yapılan ilanlarla ilgili bilgi almak isteyenler de yine başlıkları okuyup fikir sahibi olurlar.

Siz moderatörlere biraz iş çıkartmış oluyorum ama böyle daha kullanışlı olur diye düşünmekteyim.

Saygılarımla.

RE: Satılık İlanlar - harun - 21-09-2012

(21-09-2012, 11:05 AM)alone61 demiş ki: Sn. Moderatörler,

Bir başka başlık altında da yazmıştım ama herhalde gözünüzden kaçtı. Satılık ilanlarında, satışı yapılmış ürünlerin başlığına siz moderatörler "SATILMIŞTIR" ibaresi düşseniz daha iyi olur diye düşünüyorum. Böylelikle güncel ilanlar daha kolay ayırt edilir, satışı yapılan ilanlarla ilgili bilgi almak isteyenler de yine başlıkları okuyup fikir sahibi olurlar.

Siz moderatörlere biraz iş çıkartmış oluyorum ama böyle daha kullanışlı olur diye düşünmekteyim.

Bu görev moderatörlere değil ilan sahibine düşmektedir.
Satışı yapıyor, bi zahmet kapanışı da yapsın.

RE: Satılık İlanlar - alone61 - 21-09-2012

(21-09-2012, 02:39 PM)harun demiş ki:
(21-09-2012, 11:05 AM)alone61 demiş ki: Sn. Moderatörler,

Bu görev moderatörlere değil ilan sahibine düşmektedir.
Satışı yapıyor, bi zahmet kapanışı da yapsın.

İlan sahiplerinin konu başlığını değiştirme yetkisi olduğunu bilmediğimden bir öneri olarak yazdım sadece. Kızdırdıysam affola.
Saygılarımla.

RE: Satılık İlanlar - harun - 21-09-2012

(21-09-2012, 04:21 PM)alone61 demiş ki: İlan sahiplerinin konu başlığını değiştirme yetkisi olduğunu bilmediğimden bir öneri olarak yazdım sadece. Kızdırdıysam affola.
Saygılarımla.

Kızacak bir durum yok... Smile
İlan sahibinin konu başlığını değiştirmesine de gerek yok.
İlanın sonuna "Satılmıştır" diye bir post girer, sorun kalmaz.
Sizi de yormaz, modaratörü de... Wink

RE: Satılık İlanlar - alone61 - 21-09-2012

Sn. Harun,

Ben galiba ifade edemedim, satılık bölümünde gezenler başlığa baktığında o ürünün satışının yapıldığını anlayabilsinler ve vakit kaybetmek de istemiyorlarsa başlığa hiç girmezler diy
Sn. Harun,

İlk cevabınızı biraz agresif bulmuştum. Siz sorun yok dediğinize göre yoktur, bazen forumlarda böyle yalnış anlamalar olabiliyor. Smile

Ben galiba ifade edemedim, satılık bölümünde gezenler başlığa baktığında o ürünün satışının yapıldığını anlayabilsinler ve vakit kaybetmek de istemiyorlarsa başlığa hiç girmesinler diye önermiştim.

Bu iş moderatörlere yük olmasın istiyorsak, satılık bölümünde ilan açanlara başlık değiştirme yetkisi verilebilir. Neyse sadece öneriydi benimkisi. Çoğunluk uygun bulmuyorsa aynen devam ederiz, sıkıntı yok.

Bir önceki mesajım parmağım enter tuşuna yalnışlıkla bastığından gönderildi. Kusura bakmayın.

RE: Satılık İlanlar - Polemik - 21-09-2012

Mümkünse ben de bir öneride bulunayım.

Başka forumlarda gördüğüm bir sistem, bence oldukça kullanışlı, yönetim belki üzerinde durmaya değer bulabilir önerimi: Bu aralar forumlarda satış bölümünü Satılık İlanları ve Satılmış Ürünler Arşivi olmak üzere iki kısma ayırma eğilimi görüyorum. İlan sahibi ürün satıldıktan sonra başlığı değiştirip ya da konuya bir mesajla ürünün satıldığını belirttikten sonra yöneticiler ilanı Satılmış Ürünler Arşivi'ne taşıyor. Bu şekilde satılan ürünler ayrılmış oluyor, hem de satış köşesi daha düzenli bir hale kavuşuyor.

Karar sizin. Shy

RE: Satılık İlanlar - yte - 25-09-2012

Kesinlikle Sayın Alone61'in önerisi mantıklı ve düzene hizmet edecektir. Mevcut durumda satış forumu karman çorman(şahsi fikrimdir). Satımı gerçekleşmiş olan ürünler diğerlerinden birşekilde ayrılmalı.

Saygılar,
yte

RE: Satılık İlanlar - Alper f92 - 25-09-2012

Sayın Alone61;
Mail adresimden, bana ulaşabilirmisiniz?
alper.ersan@hotmail.com
Saygılarımla.

RE: Satılık İlanlar - alone61 - 25-09-2012

Sn. Alper f92,

Size mail yolladım. Cevabınızı bekliyorum.

Saygılarımla.

RE: Satılık İlanlar - Alper f92 - 26-09-2012

Sayın Alone61;
Mail'liniz, bana ulaşmamış.
Yeniden denemenizi, rica ediyorum.
Saygı ve selamlar.