TabancaTufek.com Silah Forum
Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum - Yazdırılabilir Sürüm

+- TabancaTufek.com Silah Forum (http://www.tabancatufek.com/forum2)
+-- Forum: GENEL (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Aksesuarlar (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=19)
+--- Konu: Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum (/showthread.php?tid=8749)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum - Vefasiz - 28-04-2012

Çoğu zaman arabamın bagajında bulunan atış çantam ve içindekiler:

[Resim: DSC_0088.jpg]

[Resim: DSC_0092.jpg]

Trap plakası gibi görünen şeyler lolipop standıdır. Karanlıkta, uzak mesafede kullanılabiliyor. Tripod gibi görünen şey de tripoddur. Standart dışı olduğu için sadece üzerine su şişesi dikmeye yarıyor. Altındaki bipod Hatsan havalı tüfeğime ait. Sağ altta görülen şey elektronik tartıdır. Aslında tetik ağırlığı ölçmek için almıştım ama henüz uygun bir aparat yapıp ölçemedim. Şimdilik silah tartmaya yarıyor. Bunlara ilaveten arabada bir top hedef kağıdı ve hedefi yapıştırmak için kontrplak mevcut.

Çok sevdiğim mühimmat kutum ve muhteviyatı:

[Resim: DSC_0269.jpg]

[Resim: DSC_0272.jpg]

Bıçaklarım da bu kutuda duruyor. Elime geçen nem önleyici paketleri de kutunun içine atıyorum.

Tamir ve temizlik çantam:

[Resim: DSC_0268.jpg]

Çantanın içinde Sn tokoglu sayesinde yeniden hayata döndürdüğümüz Luger'in aksesuar ve yedek parçaları da mevcut. Bunlar özel bir ihtimam ve saygı hak ettiği için ayrıca fotoğrafladım.

[Resim: DSC_0266.jpg]

RE: Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum - northwolf - 28-04-2012

Güzel bir paylaşım Sn.Vefasız, ellerinize sağlık.

Tertip ve düzeninize bayılmadım desem yalan olur.

Saygılar.

RE: Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum - fuat_61 - 28-04-2012

Sn.vefasiz, örnek gösterilecek bir silah sever malzemeleri... Özellikle de pet şişe koyma cihazı çok enteresan bir buluş olmuş. Smile Tebrikler.

Saygılarımla...

RE: Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum - Semper Fidelis - 28-04-2012

Sarılı mavili kutulara içim gitti. Mühimmat bulamıyoruz biz.Smile
Yanlış anlamayın güle güle kullanın yaniShy

RE: Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum - ulusoy43 - 29-04-2012

İyi hoş fakat mühimmat kutunuzu boyayın isterseniz ya da sosyal paylaşım alanlarında en azından böyle resimlerini paylaşmayınız.Hassas bir dönemde bence hiç gerek yok.Kafile numarası açıkça belli.Mühimmatlar zimmete kafile numarasıyla giriyor.Sarfının yapıldığından emin olmak lazım.Beni yanlış anlamayınız.

RE: Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum - kararsız - 29-04-2012

Kutuları Kırıkkale MKE Hurdasan da kiloyla satıyolar Smile
Saygılar .

RE: Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum - ulusoy43 - 29-04-2012

Onu bu zamanda kimseye anlatamazsınız.

RE: Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum - lupus - 29-04-2012

(28-04-2012, 04:35 PM)vefasiz demiş ki: Tripod gibi görünen şey de tripoddur.

Thumbs Up

RE: Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum - Semper Fidelis - 29-04-2012

(29-04-2012, 12:53 AM)lupus demiş ki:
(28-04-2012, 04:35 PM)vefasiz demiş ki: Tripod gibi görünen şey de tripoddur.

Thumbs Up

Big Grin

RE: Atış Çantam, Mühimmat Kutum, Tamir ve Temizlik Kutum - kyucel - 29-04-2012

Sn. Vefasız yorum yapamıyorum, kıskandım doğrusu. Her arabaya lazım bir çanta edinmişsiniz.