TabancaTufek.com Silah Forum
Jericho 941 FB Bicolor ????? - Yazdırılabilir Sürüm

+- TabancaTufek.com Silah Forum (http://www.tabancatufek.com/forum2)
+-- Forum: TABANCALAR (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Yarı Otomatik Tabancalar (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=11)
+---- Forum: IMI / IWI (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=53)
+---- Konu: Jericho 941 FB Bicolor ????? (/showthread.php?tid=5361)

Sayfalar: 1 2

Jericho 941 FB Bicolor ????? - C45 - 14-09-2010

Arkadaşlar MKE bir daha ne zaman Jericho ithal eder, bu kanuda bilgisi olan var mı acaba?

Önümüzdeki 10 ay içinde gelir mi acaba? Smile

Bir de son sorum en son ithal edildiğinde MKEK'deki satış fiyatları ne kadardı ve tahminen yeniden ithal edilirse ne kadar zamlanabilir ?

Özellikle Sayın lupus; sizce bu silah önümüzdeki 10 ayda gelir mi ve beklemeye değer mi bu silahı, sizce alınabilir bir silah mı?

92 FS ye yetişemedim, Bernardelli P One'dan caydım, Smile , şimdi tek ümidim bunun ithal edilmesi ve olur da gelirse sizin al demeniz. Smile

RE: Jericho 941 FB Bicolor ????? - lupus - 15-09-2010

C45 demiş ki:Arkadaşlar MKE bir daha ne zaman Jericho ithal eder, bu kanuda bilgisi olan var mı acaba?

Önümüzdeki 10 ay içinde gelir mi acaba? Smile
Uzun süredir MKEK ' ye uğrayıp, satış bölümünde bu tür konuları takip eden görevli arkadaşlarla konuşamadım, bu nedenle bu sorunuzu en azından şimdilik cevaplayamayacağım. Bu sorunuza ancak son dönemde MKEK İthal Silah Satış bölümü ile görüşüp bilgi alan arkadaşlar cevap verebilir.
C45 demiş ki:Bir de son sorum en son ithal edildiğinde MKEK'deki satış fiyatları ne kadardı ve tahminen yeniden ithal edilirse ne kadar zamlanabilir ?
En son partide muhtelif modeller 1700-1900 arasında fiyatlarla satıldı. Yeni partide de distribitör fiyatları değiştirmezse, üç aşağı beş yukarı aynı fiyatlardan satışa çıkarlar.
C45 demiş ki:92 FS ye yetişemedim, Bernardelli P One'dan caydım, Smile , şimdi tek ümidim bunun ithal edilmesi ve olur da gelirse sizin al demeniz. Smile
Yeni nesil IWI üretimi Jericholar he ne kadar özellikle ince işçilik ve menşe konusunda kafalarda soru işaretleri oluştursa da Bernardelli ile kıyalandığında rüştünü isbat etmiş, istendiğinde ikinci elde de çok kolay değerlendirilebilen silahlardır. Jericholar özellikle fiyatı ile kıyaslandığında ihtiyacı görecek, makul seçeneklerdir.

Saygılar.

RE: Jericho 941 FB Bicolor ????? - C45 - 15-09-2010

Komple çelik ve sıfır bir silah istiyorum açıkçası, gelip gelmeyeceğini bilsem gidip 6 patlar s&w bile alabilirim Smile
Ondan jericholar bana uyan silahlar arasına giriyor ama nezaman geleceği muamma...
Sayın lupus cevabınız ve bana silah alım sürecimde yardımlarınız için ayrıca çok teşekkür ederim, genelde hep sizi yordum ve çok soru sordum Smile

Belgem elimde hazır asker almayı bekliyorum ama alacak silah kalmadı Smile

RE: Jericho 941 FB Bicolor ????? - C45 - 17-09-2010

Arkadaşlar kimseninmi bilgisi yok bu konuda, lütfen azda olsa bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim...
Konuyu güncel tutmaya çalışıyorum ancak yinede cevap gelmezse bende kaderime razı bekleyip duracam karambole Smile

RE: Jericho 941 FB Bicolor ????? - harun - 17-09-2010

Sorunuzun cevabını şimdilik değil forumda, Türkiye'de bilen yok. Buna emin olabilirsiniz.

RE: Jericho 941 FB Bicolor ????? - C45 - 17-09-2010

Bana kalırsada öyle sanırım Sad
Şu an büyük hayal kırıklığı içerisindeyim Sayın harun...

RE: Jericho 941 FB Bicolor ????? - hedonist - 09-10-2010

Sayın C45 Türkiye temsilcisi Elsint A.Ş firmanın teli 03123090040 arayın sorun belki size bilgi verirler.

RE: Jericho 941 FB Bicolor ????? - C45 - 13-10-2010

Çok teşekkür ederim Sayın Hedonist, arar aramaz görüşme sonucumu bende paylaşayım ki belki benim gibi jericho bekleyen arkadaşlara ışık tutmuş oluruz Smile

RE: Jericho 941 FB Bicolor ????? - meftae - 14-10-2010

Sayın c45, sahip olmayı bu kadar büyük bir tutku ile arzuladığınız jericho hayranlığınızın sebepleri ile ilgilide aydınlatırsanız sevinirim. Saygılar.

RE: Jericho 941 FB Bicolor ????? - C45 - 16-10-2010

Sayın meftae;
Sahip olmayı istiyorum çünkü Sayın lupus'unda jericho ve cz incelemesindeki bilgilere dayanarak, verilen paraya değecek bir silah olduğuna inandığım için arzuluyorum açıkçası.

Ayrıca 3. silahımı almaya karar verdiğim dakikadan itibrende dediğim gibi komple çelik bir silah istemem bu silahı seçmemdeki en büyük faktörlerden biri.

Unutmadan bu silahın bana göre bir artısıda, poligonel namluya sahip olması Big Grin gerçi her nekadar bu konuyu okusamda benim için farketmeyen bir unsur ama glock ve hk da poligonel kullanıyorsa vardır bir bildikleri diyerek buda benim için artı sayılıyor Smile

Son olarakta bir çakma desert sahibi olmak pekte fena fikir gibi gelmiyor kulağıma, buda bu silahı seçme sebeplerimden biri Big Grin (gerçeğini taşıyacak cüsseye sahip olamayışım yüzünden çakmasıyla idare edicez artık Smile )

Tüm bunlar işin şakası açıkçası, bir bhp ye verecek çok param olmayışı ve bir colt 1911'i elde edemeyeceğimi bildiğimden jerichoyu bekliyorum, yoksa her silah sever gibi benimde gönlümde bhp yada colt yatar...