TabancaTufek.com Silah Forum
Florya Atış Poligonu Ücret Tarifesi - Yazdırılabilir Sürüm

+- TabancaTufek.com Silah Forum (http://www.tabancatufek.com/forum2)
+-- Forum: GENEL (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Taktik ve Eğitim (/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Forum: Poligonlar (/forumdisplay.php?fid=91)
+---- Konu: Florya Atış Poligonu Ücret Tarifesi (/showthread.php?tid=5213)

1 2 3 4

RE: Florya Atış Poligonu Ücret Tarifesi - Schumacher - 04-04-2012 05:55 PM

Güncel fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı?

RE: Florya Atış Poligonu Ücret Tarifesi - ozkanx7 - 24-06-2012 12:38 AM

Sn. Bedirhan bu konuyu lütfen okuyunuz. Saygılar..
http://www.tabancatufek.com/forum2/showthread.php?tid=2806

RE: Florya Atış Poligonu Ücret Tarifesi - Bedirhann - 24-06-2012 12:45 AM

Syn. Özkan bey uyarınız için çok teşekkür ederim daha dikkatli olmaya çalışacağım Saygılar ...
Syn. Metin bey ben poligona geldiğim zaman mermi başı 2 lira ücretten ayrı olarak silah için bir ücret talep edilecek mi acaba ilginiz için şimdiden teşekkürler saygılar ...

RE: Florya Atış Poligonu Ücret Tarifesi - ozkanx7 - 24-06-2012 01:02 AM

(24-06-2012 12:45 AM)Bedirhann Yazdı:  Syn. Özkan bey uyarınız için çok teşekkür ederim daha dikkatli olmaya çalışacağım Saygılar ...
Syn. Metin bey ben poligona geldiğim zaman mermi başı 2 lira ücretten ayrı olarak silah için bir ücret talep edilecek mi acaba ilginiz için şimdiden teşekkürler saygılar ...

Estağfurullah Sn. Bedirhan bizimki ufak bir hatırlatma idi, keşke herkes sizler gibi anlayışlı olsa, iyi forumlar..

RE: Florya Atış Poligonu Ücret Tarifesi - BekciHursit - 24-06-2012 02:01 PM

İlgili Sayın Forumdaşlar,
Florya'daki poligon kapanmış bulunmaktadır.

Saygılar

RE: Florya Atış Poligonu Ücret Tarifesi - gezgin - 24-06-2012 03:15 PM

Sn. Hurşit bu poligon sefaköy sapağını geçince sağda yol üstündeki yermidir acaba.

RE: Florya Atış Poligonu Ücret Tarifesi - evrenay - 24-06-2012 05:09 PM

Sayın bekcihursit,

işbu poligon niyçün kapanmış, malumatınız var mıdır?
Ekonomoik sebepler mi yoksa başka nedenlerden mi?

RE: Florya Atış Poligonu Ücret Tarifesi - CG357 - 24-06-2012 10:50 PM

(24-06-2012 03:15 PM)gezgin Yazdı:  Sn. Hurşit bu poligon sefaköy sapağını geçince sağda yol üstündeki yermidir acaba.

Bahsi geçen poligon havaalanı yan yolunda, flyinn alışveriş merkezi yanındaki poligondur.

Eskiden giderdim. İyi bir hocaları vardı. (İsmi şu anda aklımda değil ancak o da çıkmış yada çıkarılmış emin değilim.)
Ancak son gittiğimde silah benden olmasına rağmen mermi başına 3 TL istenmiş, forum üyesi olduğumu belirtmeme rağmen hiçbir değişiklik yapılmayacağı söylenmişti. Ben de "3 lira vermem kusura bakmayın" deyip çıkmıştım.

Üzülecek bir kayıp değil doğrusu.

İstanbul Eyüp'te bulunan A.S.P. poligonunu bu ay başında öğrendim, çok ta memnun kaldım.

RE: Florya Atış Poligonu Ücret Tarifesi - BekciHursit - 24-06-2012 10:55 PM

Sayın Gezgin,
Bahsettiğiniz poligon sanırım İsav poligonu, daha yeni açıldı, kapanan O değil, Atatürk hava alanı yanındaki Fly İnn avm ile yanyana olan poligon.

Sayın Evrenay,

Bilgim kapanma sebebinin ekonomik olduğu yönünde, hatta bir dönem, devredilmeye de çalışıldıysada alıcı çıkmayınca nihayetinde kapandı.
Bu arada, Atlas güvenliğin poligonunun da malesef benzer sebeplerden dolayı eli kulağında kapanmak üzere olduğunu biliyorum, böylelikle koca İstanbul'da kapalı olarak yeni açılan İsav dışında, sadece Eyüp ASP ve Ümraniye Princess poligon kalmış olacak çok yakında.

Saygılar

RE: Florya Atış Poligonu Ücret Tarifesi - gezgin - 25-06-2012 06:22 PM

Teşekkürler sn. Hurşit.
Orası iş yerime çok yakın kısmetse yarın gidip bir siftahını yapayım.
Kazık bir yer ise de kendimi forum için feda etmiş olur diğer üyelerimizi bu girdaptan böylece korumuş olurum. Smile