TabancaTufek.com Silah Forum
MKE POLİGON FİYATI - Yazdırılabilir Sürüm

+- TabancaTufek.com Silah Forum (http://www.tabancatufek.com/forum2)
+-- Forum: GENEL (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Forum: Taktik ve Eğitim (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=13)
+---- Forum: Poligonlar (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=91)
+---- Konu: MKE POLİGON FİYATI (/showthread.php?tid=4399)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

MKE POLİGON FİYATI - mustafa1 - 28-03-2010

Arkadaşlar poligon giriş ve tabanca kiralama fiyatları 2004 yılından beri hiç değişmeden 5 TL olraka devem ederken Mart ayından itibaren geçerli olmak üzere 10 TL olarak değiştirilmiştir.Ayrıca elimizdeki tabancalar hurdaya ayrılarak ithal ve yerli yeni tabancalarla hizmete devam edecegiz.Selamlar...

RE: MKE POLİGON FİYATI - F.T. - 28-03-2010

Güzel haber, Ankarada olanlar için gerçekten büyük imkan. Burada tek poligon, giriş 40 + mermi 2 lira...

Saygılar.

RE: MKE POLİGON FİYATI - ashes - 28-03-2010

Sn.Hocam bilgilendirme için teşekkür ederiz.Ancak 5 TL'ye kıyıpta silahını denemek istemeyen yurdum insanı 10 lirayı nasıl verecek onu düşünüyorum..

RE: MKE POLİGON FİYATI - Vefasiz - 28-03-2010

Hocam gözümüz aydın. Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Hala merak ettiğimiz birkaç konu var. Acaba yeni envanterde hangi tabancalar olacak ve ne zaman gelecekler? Elinizdekilerin tamamı mı hurdaya ayrılıyor? Eğer öyleyse tetiğine aşık olduğum 14 45 Para Ordnance'ı çöpe atana kadar bana verin, yazıktır.

RE: MKE POLİGON FİYATI - auris34 - 29-03-2010

Hocam, mermi fiyatları ile ilgili bilgi verir misiniz?

RE: MKE POLİGON FİYATI - melihaga - 29-03-2010

vefasiz demiş ki:Hocam gözümüz aydın. Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Hala merak ettiğimiz birkaç konu var. Acaba yeni envanterde hangi tabancalar olacak ve ne zaman gelecekler? Elinizdekilerin tamamı mı hurdaya ayrılıyor? Eğer öyleyse tetiğine aşık olduğum 14 45 Para Ordnance'ı çöpe atana kadar bana verin, yazıktır.

+1

Ayrıca bana öyle geliyor ki birkaçtane ithal silah yanına kaptırmaz ve diğer sözüm ona yerli sanayi ürünlerini dolduracaklar...

RE: MKE POLİGON FİYATI - turan tactical - 29-03-2010

melihaga demiş ki:
vefasiz demiş ki:Hocam gözümüz aydın. Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. Hala merak ettiğimiz birkaç konu var. Acaba yeni envanterde hangi tabancalar olacak ve ne zaman gelecekler? Elinizdekilerin tamamı mı hurdaya ayrılıyor? Eğer öyleyse tetiğine aşık olduğum 14 45 Para Ordnance'ı çöpe atana kadar bana verin, yazıktır.

+1

Ayrıca bana öyle geliyor ki birkaçtane ithal silah yanına kaptırmaz ve diğer sözüm ona yerli sanayi ürünlerini dolduracaklar...

Hayır Sn.Melihaga, ürünlerin büyük çoğunluğu ithal silahlar.
Bunların sayısını, MKEK poligon ziyareti sonrası Mustafa hocadan öğrenip foruma eklemiştik, bir başka konuda.

RE: MKE POLİGON FİYATI - melihaga - 29-03-2010

turan tactical demiş ki:
melihaga demiş ki:

+1

Hayır Sn.Melihaga, ürünlerin büyük çoğunluğu ithal silahlar.
Bunların sayısını, MKEK poligon ziyareti sonrası Mustafa hocadan öğrenip foruma eklemiştik, bir başka konuda.

Umarım öyle olur...

RE: MKE POLİGON FİYATI - gizlisevda - 30-03-2010

Sn değerli arkadaşlar poligon giriş ücreti 10 tl... Ayrıca mermi başı 1.30 kuruş... 15.03.2010 tarihinde tabancamı aldığımda bu fiyatlar geçerliydi ve muhtelemen aynı fiyattandır..
Saygılarla

RE: MKE POLİGON FİYATI - Kara - 30-03-2010

Sn. Arkadaslar, MKEK poligonunda misafir araç park yeri var mı ?

Google'dan baktım, girişte bir park var, orası personel için mı yoksa atışa vs. gelen kisilerde kullanabiliyor mu ?

Saygılar.