TabancaTufek.com Silah Forum
Yazışma Dili ve Kuralları - Yazdırılabilir Sürüm

+- TabancaTufek.com Silah Forum (http://www.tabancatufek.com/forum2)
+-- Forum: FORUM KURALLARI VE UYARILAR (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=130)
+--- Forum: Forum Kuralları (Özellikle Yeni Üyeler, Lütfen Okuyunuz) (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Konu: Yazışma Dili ve Kuralları (/showthread.php?tid=2806)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21

RE: Yazışma Dili ve Kuralları - cengiztaberda - 25-07-2012

Arkadaşlar adım Cengiz, sitede yeniyim.
Mesajımızı yazdıktan sonra düzeltmek için butonlar var başka sitelerde. Burada düzelt ya da sil butonu var mı?

RE: Yazışma Dili ve Kuralları - berkeley - 25-07-2012

(25-07-2012, 02:59 PM)cengiztaberda demiş ki: Arkadaşlar adım Cengiz, sitede yeniyim.
Mesajımızı yazdıktan sonra düzeltmek için butonlar var başka sitelerde. Burada düzelt ya da sil butonu var mı?

Bu tip bir buton yok çünkü yazıp çizip hakaret edip, sonra da değiştirenler oluyor kişiye verilen cevaplarda havada kalıyor, bunu engellemek için haklara kısıtlama getirildi.

RE: Yazışma Dili ve Kuralları - asc - 25-07-2012

(25-07-2012, 02:59 PM)cengiztaberda demiş ki: Arkadaşlar adım Cengiz, sitede yeniyim.
Sn.cengiztaberda,
Gönderilen mesajlar için "düzelt" veya "sil" butonları olmasa da mesajınızı göndermeden önce "Mesajı Önizle" butonunu kullanarak istediğiniz özellikleri ve gelişmiş editörü kullanabilirsiniz.

RE: Yazışma Dili ve Kuralları - cengiztaberda - 26-07-2012

Zaman zaman işyerinde yazıyoruz aceleden imla hataları olabiliyor, yazdıktan sonra görüyoruz, imlaya önem verilmesi dilimiz açısından doğru bir yaklaşım ,düzelt ve sil butonları olmadığı için metinler hatalı olarak kalıyor, saygılar.

RE: Yazışma Dili ve Kuralları - fuat_61 - 26-07-2012

Önemli olan iyi niyetli ve samimi olmak... Küçük imla hataları için yöneticilerimiz zaten hoşgörülü davranıyorlar.

RE: Yazışma Dili ve Kuralları - wildeagle - 02-08-2012

Alıntı: Yazan Cengiztaberda
Pek sık gündeme getirilmese de Kuzey ırak, kuzey suriye kürt federasyonlarının türkiye ile birleş-"tirilmesi" gibi bir proje vardır. Mayınların temizlenmesi sınırların kaldırılması bu unsurlarla federasyon amacına yönelik olabilir. Yavaş yavaş kamuoyunun gündemine getirilmektedir.Sizi bilmem ama ben kendi yurdumda Filistinli olmak istemiyorum.

fatih altaylının bugün böyle bir yazısı yayınlandı.
http://www.haberturk.com/yazarlar/fatih-...hi-firsati

--------------------------------------------------------------------------------
Bir millet var koyun sürüsü, başına bir çoban lazım o da benim./vahdettin

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir./Atatürk.

Alıntı: cengiztaberda Yazdı:
Kullanım amacına göre çift namlu alınması uygun olur. Tek kurşun atışı için 55 cm slug namnu, saçma atışı için içten şoklu 66 şeritli namlu uygun olur.
İki namnu da daha az yıpranacağı için daha uzun ömürlü olacaktır.
Çift namlu maliyeti fazla gelirse de 55 içten şoklu tüfeğe 10 cm uzatma ve şok takarak saçma atılabilir ancak onu pek sağlıklı bulmuyorum
.

YORUMSUZ...

RE: Yazışma Dili ve Kuralları - berkeley - 02-08-2012

Bazı yerlerde namnu bazı yerlerde namlu yazılmış zaten üyemizin kafasının karışık olduğunu biliyoruz Smile

Ülke isimleri büyük harfle başlar, Filistine kıyak geçmişsiniz.

Özel isimler büyük harfle başlar.

RE: Yazışma Dili ve Kuralları - Odeh - 02-08-2012

Söz konusu mesajlar forumda dikkatle üzerinde durulan, hassasiyet gösterilen konular üzerinde bilinçli bir tavır takınıldığı izlenimini veriyor. Mübalağa gelebilir, ancak bu da psikolojik yöntemlerden biridir. Amacı hakkında bir tahminde bulunamam. Fakat süreç hakkındaki izlenimim kesinlikle üyelerin boşa enerji harcamasına dönük olduğu yönündedir.

74 adet mesaj yazmış ve hala forum kurallarına uymayan ,dahası birçok üyenin tepkisini almış bu şahsın kendi çekilmek ve gitmek gibi bir niyeti olmadığı tam tersine forumun huzurunu birşekilde bozmaya devam ettiği ortadadır ve bence hakettiğinden fazla tolerans gösterilmiştir.Gereğini bilgilerinize arz ederim Tongue.Saygılarımla.

Heart Teşekkürlerimle...