TabancaTufek.com Silah Forum
tac87 - Yazdırılabilir Sürüm

+- TabancaTufek.com Silah Forum (http://www.tabancatufek.com/forum2)
+-- Forum: İLANLAR (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Forum: Forum Sponsorlari (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=136)
+---- Forum: tac87.com (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=147)
+---- Konu: tac87 (/showthread.php?tid=11651)

RE: tac87 - musti267 - 08-12-2017

Madem ABD den malzeme getirebiliyorsunuz. TSK da kullanılan G-3 için 25, 30 hatta 50 lik tamburalı şarjörler getirmenizi önersem. Hatta M4 ve M16 türevleri için surefire 60 ve 100'lük modelleri var

Artık birlikler münferiden ekipman ekleyebiliyor silahlarına. Tabi MPT-76 birliklerde yavaş yavaş yerini alıyor. Onlarında tamburalı şarjörü var.
Özellikle 50 lik tamburalı şarjörü çok satarsınız diye düşünüyorum. TSK da bağlantılar var ise basit katalog tanıtımlarıyla iyi siparişler çıkabilir .

saygılar.

RE: tac87 - harun - 09-12-2017

(08-12-2017, 11:46 PM)musti267 demiş ki: Madem ABD den malzeme getirebiliyorsunuz. TSK da kullanılan G-3  için 25, 30 hatta 50 lik tamburalı şarjörler getirmenizi önersem. Hatta M4 ve M16 türevleri için surefire 60 ve 100'lük modelleri var

Artık birlikler münferiden ekipman ekleyebiliyor silahlarına. Tabi MPT-76 birliklerde yavaş yavaş yerini alıyor. Onlarında tamburalı şarjörü var.
Özellikle 50 lik tamburalı şarjörü çok satarsınız diye düşünüyorum.  TSK da bağlantılar var ise basit katalog tanıtımlarıyla iyi siparişler çıkabilir.

Tabi... Amerika'dan bunları her isteyen sorgusuz sualsiz ihraç edebiliyor, Türkiye'ye MSB ile uğraşmadan ithal edilebiliyor olsaydı... Hemen... 

Amerika'da iç piyasada ağır makinalı tüfek, bombaatar, eski tank, hepsini alabilirsiniz. Dışarı çıkarmaya çalıştığınızda silah yağı için bile ihraç lisansı ister! 

Türkiye'ye yivli tüfek kundağı bile sokmaya çalışsanız, ithal izni için iş MSB'ye gider. MSB de tesis güvenlik belgesi olmayan şirketin evrakına bile bakmaz, iade eder. 

Yani işler düşündüğünüz gibi değil...

RE: tac87 - waltherslv - 10-12-2017

Sn lupus forumun üye bilgileri kısmından adınıza mail gönderin kısmından bir mail yolladım bir kaç gün önce size. Bir kaç çeşit mühimmat hakkında bilgi sormuştum. Lakin size ulaşıp ulaşmadığını bilemediğim için, sizden de cevap gelmeyince ve direkt olarak karşılıklı yazışma imkanımız olmadığından dolayı ortama yazdım. Öncelikli olarak kusuruma bakmayın seçmiş olduğum ulaşım metodu yanlış olabilir. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

RE: tac87 - harun - 10-12-2017

(10-12-2017, 01:17 AM)waltherslv demiş ki: Sn lupus forumun üye bilgileri kısmından adınıza mail gönderin kısmından bir mail yolladım bir kaç gün önce size. Bir kaç çeşit mühimmat hakkında bilgi sormuştum. Lakin size ulaşıp ulaşmadığını bilemediğim için, sizden de cevap gelmeyince ve direkt olarak karşılıklı yazışma imkanımız olmadığından dolayı  ortama yazdım. Öncelikli olarak kusuruma bakmayın seçmiş olduğum ulaşım metodu yanlış olabilir. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Gerçekten ilk bulduğunuz "ortama" yazmışsınız.  Smile Smile Smile

Forumun özel mesaj sistemi kullanıma kapalı olduğundan mesajınız iletilmemiştir. Allah vere de sayın lupus bunu görse... Forumun bu konusunu takip etmeyebilir. 

Mühimmat ile ilgili bir konuya iletiniz yazasanız daha sağlıklı olur ve yanıt alma olasılığınız olur. Soruyu bir kişiye yönlendirmek yerine, genele sorarsanız, konuyu bilen diğer forum üyelerinden yanıt alma olasılığınız çok daha yüksek olur.

RE: tac87 - kreatorglock - 17-12-2017

Sn. Harun Bey,

2018 yılı için sipariş planlaması yaparken, DMT markasının su taşlarını düzleştirmek için tasarlamış olduğu;
DMT Dia-Flat Lapping Plate (120 micron) ürününden getirme imkanı var mı?

İyi çalışmalar dilerim,

Saygılarımla.

*** Dia-Flat® Lapping Plate ***

Model Number: DIAFLAT
Size - inches (millimeters): 10 x 4 (254 x 102)
Diamond Grit: 120 Micron
Special Features: hand certified flat to < ±0.0005?

[Resim: DMT_Dia_Flat_Lapping_Plate.jpg]

RE: tac87 - harun - 18-12-2017

(17-12-2017, 10:24 PM)kreatorglock demiş ki: Sn. Harun Bey,

2018 yılı için sipariş planlaması yaparken, DMT markasının su taşlarını düzleştirmek için tasarlamış olduğu;
DMT Dia-Flat Lapping Plate (120 micron) ürününden getirme imkanı var mı?

İyi çalışmalar dilerim,

Saygılarımla.

*** Dia-Flat® Lapping Plate ***

Model Number: DIAFLAT
Size - inches (millimeters): 10 x 4 (254 x 102)
Diamond Grit: 120 Micron
Special Features: hand certified flat to < ±0.0005?

DMT firması bir başka grup tarafından satın alındığından beri daha kendileriyle çalışmadık, zaten elimizde yüklü stok vardı. Bu yıl kısmetse tekrar temas kurup, ithalat yaparız.

RE: tac87 - sezgin - 18-12-2017

Howard Leight R-01526 Ürününü temin edemiyorum, amazon fiyatı 33$ fakat Türkiye'ye göndermiyorlar bu ürünü. Yardımcı olabilirmiydiniz aceba?

RE: tac87 - harun - 18-12-2017

(18-12-2017, 10:35 AM)sezgin demiş ki: Howard Leight R-01526 Ürününü temin edemiyorum, amazon fiyatı 33$ fakat Türkiye'ye göndermiyorlar bu ürünü. Yardımcı olabilirmiydiniz aceba?

- İyi bir marka ama Honeywell gibi çok büyük bir holding markası, bazan bu firmaların ürünlerine ulaşmak imkanı olmuyor. 
- Bu markanın bizim gibi atıcıları ilgilendiren ürünü sadece 1 tane, oysa bayilik alana tüm seriyi vermek isterler, ki bu biz değiliz. 
- Piyasadan alırsak, fiyat artacak. Bayilerimizin bile kabul etmediği düşük marjlarla çalışmamıza rağmen, sizin gibi ABD sitelerini takip edenlerden "fiyatınız çok yüksek" eleştirisi alıyoruz.
- Zaten siz normal satış fiyatı 74$ olan, amazon fiyatı 50$ üzeri seyreden bir üründeki özel indirimi yakalamışsınız. Ben bu malı 33$'a bile alamam.

Ama bi deneyelim bakalım...  Dodgy

RE: tac87 - FRD - 18-12-2017

Harun Bey;
EARSHIELD KULAKLIK - 31 dB . Bu urun gemi makina dairesi gibi surekli yuksek ses olan yerlerde vaad ettigi dusuk frekans sesleri duyurma ozelligini sunabilir mi yoksa daha cok poligon gibi surekli gurultu olmayan ortamlar icin mi uygundur?

RE: tac87 - kreatorglock - 18-12-2017

Sn. Harun Bey,

Bilgilendirme için teşekkür ederim. Sabırsızlıkla bekleyeceğim.

Yeni yılda sorunsuz ithalatlar, bol kazançlar dilerim.

Saygılarımla.