TabancaTufek.com Silah Forum
tac87 - Yazdırılabilir Sürüm

+- TabancaTufek.com Silah Forum (http://www.tabancatufek.com/forum2)
+-- Forum: İLANLAR (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Forum: Forum Sponsorlari (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=136)
+---- Forum: tac87.com (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=147)
+---- Konu: tac87 (/showthread.php?tid=11651)

RE: tac87 - Murphy - 18-09-2017

Sn. Harun, ithal edilecek Federal fişeklerin modelleri belli mi? Şayet belli ise aralarında "Federal® 12-gauge Top Gun Pink Target Loads" olacak mı?

İlginiz için şimdiden teşekkürler

RE: tac87 - Ahmet Özalp - 04-10-2017

(18-09-2017, 08:51 PM)harun demiş ki:
(18-09-2017, 07:10 PM)Yabgu35 demiş ki: Sn. Harun,
Federal fişekler gelecek mi, yoksa geldi ve bitti mi ?

Gelmedi, kısmetse gelecek.

Nakliye ve antrepo masraflarının akıl almaz derece yüksek olması nedeniyle, ithal edilecek tüm modellerin TSE testlerin iki kez yapıldıktan sonra asıl ithalat partisini getirteceğiz. Yoksa perakende satış fiyatları çok yüksek olacak. Bu ay içinde, üzerinde markalaması tamamlanmış ikinci parti ilk teste girecek. Takiben ikinci testlere göndereceğiz ve 2018 ilk yarısında asıl ithalat partisinin satışta olmasını ümit ediyoruz.

Alliant Barut da bu tarihte gelir değil mi..?

Saygılar

RE: tac87 - harun - 04-10-2017

(04-10-2017, 07:28 AM)Ahmet Özalp demiş ki:
(18-09-2017, 08:51 PM)harun demiş ki:
(18-09-2017, 07:10 PM)Yabgu35 demiş ki: Sn. Harun,
Federal fişekler gelecek mi, yoksa geldi ve bitti mi ?

Gelmedi, kısmetse gelecek.

Nakliye ve antrepo masraflarının akıl almaz derece yüksek olması nedeniyle, ithal edilecek tüm modellerin TSE testlerin iki kez yapıldıktan sonra asıl ithalat partisini getirteceğiz. Yoksa perakende satış fiyatları çok yüksek olacak. Bu ay içinde, üzerinde markalaması tamamlanmış ikinci parti ilk teste girecek. Takiben ikinci testlere göndereceğiz ve 2018 ilk yarısında asıl ithalat partisinin satışta olmasını ümit ediyoruz.

Alliant Barut da bu tarihte gelir değil mi..?

Saygılar

Evet, fişeklerle aynı konteynırda gelebiliyor. 
Barut ABD'den ihraç izni vs angaryası olmayan bir malzeme. Patlayıcı madde olduğu için nakli problemli. Ancak patlayıcı madde sınıfında mallar ile birlikte getirtebileceğiz.

RE: tac87 - alpi - 23-10-2017

Sayın harun,

Size ulaşabileceğimiz telefon numarası var mı?

Saygılar...

RE: tac87 - harun - 24-10-2017

(23-10-2017, 03:01 PM)alpi demiş ki: Sayın harun,

Mağaza numaraları:

Turkcell / WhatsApp: 0 (532) 06 TAC 87 / 06 822 87

Sabit hat: 0 (312) 441 0 777

RE: tac87 - alpi - 24-10-2017

(24-10-2017, 10:58 AM)harun demiş ki:
(23-10-2017, 03:01 PM)alpi demiş ki: Sayın harun,

Mağaza numaraları:

Turkcell / WhatsApp: 0 (532) 06 TAC 87 / 06 822 87

Sabit hat: 0 (312) 441 0 777
Teşekkür ederim Sayın harun,

Abdullah Bey'e ayrıca tekrardan teşekkürlerimi iletirseniz sevinirim. Sağ olsun çok yardımcı oldu. Hayırlısıyla ilk siparişimizi tamamladık.

Saygılar...

RE: tac87 - DaRkNeSs- - 24-10-2017

Sn. Harun bey
Geçenlerde forumda elektronik kulaklık ile ilgili bir konu vardı, elektronik kulaklığı yakın mesafede casusluk Big Grin faaliyetleri için ( komşu dinleme gibi) kullanılabileceğini söyleyenler,sessiz ortamlarda 500 metre ötedeki konuşmaları duyduğunu anlatanlar vardı. Marka başka bir markaydı ama buna benzer durumu envanterinizde mevcut olan Champion markası ile elde edebilir miyiz Big Grin
Saçma sorumun kusuruna bakmayınız lütfen ama bunu gerçekten merak ediyorum, siparişe ekleyeceğim duruma göre Smile
Bir diğer sorum ise, Gunslick in Bore Cleaner ürünü ile ilgili. Hasbelkader İzmir de bir mağazadan, sizin satış fiyatınızın 3te 1 oranında daha da pahalısına almış bulundum.
Aldıktan sonra birşey dikkatimi çekti, gazlı tüfeklere uygulamanın tavsiye edilmediği yazıyordu.
Ben ürünü 2 si şarjörlü, biri pompalı yerli tüfeklerimde almak için temin etmiştim.
Bu hususta açıklayıcı bir bilgi var mıdır?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim
Saygılarımla.

RE: tac87 - harun - 24-10-2017

(24-10-2017, 08:07 PM)DaRkNeSs- demiş ki: Sn. Harun bey
Geçenlerde forumda elektronik kulaklık ile ilgili bir konu vardı, elektronik kulaklığı yakın mesafede casusluk Big Grin faaliyetleri için ( komşu dinleme gibi) kullanılabileceğini söyleyenler,sessiz ortamlarda 500 metre ötedeki konuşmaları duyduğunu anlatanlar vardı. Marka başka bir markaydı ama buna benzer durumu envanterinizde mevcut olan Champion markası ile elde edebilir miyiz Big Grin

Gerçekten bir fikrim yok, denemedim. Diğer pasif kulak koruyucularından kullanırım. Teknik olarak orta bantlardaki sesleri yükseltiyor ama ne kadar verimli bilemeyeceğim. Genel geri bildirimler, iddia edildiği şekilde çalıştığı yönünde. Ancak satın alıp kullanan ve bu tip casusluk faaliyetlerine meraklı arkadaşlardan tam performansı öğrenmek lazım. Fiyatı aşırı yüksek bir ürün değil, denenebilir.

(24-10-2017, 08:07 PM)DaRkNeSs- demiş ki: Bir diğer sorum ise, Gunslick in Bore Cleaner ürünü ile ilgili. Hasbelkader İzmir de bir mağazadan, sizin satış fiyatınızın 3te 1 oranında daha da pahalısına almış bulundum. 
Aldıktan sonra birşey dikkatimi çekti, gazlı tüfeklere uygulamanın tavsiye edilmediği yazıyordu.
Ben ürünü 2 si şarjörlü, biri pompalı yerli tüfeklerimde almak için temin etmiştim.
Bu hususta açıklayıcı bir bilgi var mıdır?

Benim de bilgim bu yönde. 
Ama foaming bore cleaner daha çok yivli namluların temizliğinde verimlidir. Bakır artıklarını ve karbon kirlenmesini çok güzel çıkarır. Kurşun sıvaşmalarında kısıtlı etki gösteriyor, plastik sıvaşmasını bilmiyorum. Bence yivsizler için diğer temizlik ürünlerini seçerseniz daha başarılı olursunuz. Mesela yivsizler için OTIS'in Shotgun Blend ürünü vardı, sanırım yeni seride üretimi durdu. Özellikle kurşun sıvaşması için önerilerini Otis'ten sormam gerekiyor.

RE: tac87 - DaRkNeSs- - 25-10-2017

Cok teşekkür ederim ilginiz icin, casusluk faaliyeti işin şakasıydı tabi ki ama anlatılanlar da gerçekten ilgi çekici Smile
Yarin musait bir zamanda siparis oluşturacağım.

RE: tac87 - harun - 25-10-2017

(24-10-2017, 10:44 PM)harun demiş ki: Mesela yivsizler için OTIS'in Shotgun Blend ürünü vardı, sanırım yeni seride üretimi durdu. Özellikle kurşun sıvaşması için önerilerini Otis'ten sormam gerekiyor.

OTIS bugün isteğimi cevapladı:

Shotgun Blend'in karbon temizliği yanı sıra plastik kalıntısı temizliğine odaklı bir ürün olduğunu, yeni seri ile birlikte üretiminin durdurulduğunu bildirdi.

Kurşun temizliği için halihazırda uygun bir solvent bulamakılarını, fakat bu konuda araştırmalarının devam ettiğini yazdılar. İleride bir "icat"ları olursa, biz de yararlanacağız.