TabancaTufek.com Silah Forum
tac87 - Yazdırılabilir Sürüm

+- TabancaTufek.com Silah Forum (http://www.tabancatufek.com/forum2)
+-- Forum: İLANLAR (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Forum: Forum Sponsorlari (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=136)
+---- Forum: tac87.com (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=147)
+---- Konu: tac87 (/showthread.php?tid=11651)

RE: tac87 - harun - 26-02-2016

(26-02-2016, 04:49 PM)judasdsc demiş ki: Q. Responder'ın flipper'ında bir sorun var galiba, bıçak tam açılmayıp yarıda kalıyor. Bu billinen bir durum mudur Lanskylerde. Paketide açmış bulundum. Vidayı biraz gevşetsem düzelir mi acaba?

Bu modelin bilinen kronik bir arızası yok. Olsa zaten ithalatını keserim.

İsmi "Quick Action" olsa da bu modelde "Assisted Opener" özelliği yok. Yani kolay açılma için herhangi bir yaylı destek vs yok. Eğer beklentiniz buysa, aradığınız bıçak bu değil. (Bazı OKC modellerinde AO mevcut). Bunun dışında kalan açılma sorunları arıza olarak değerlendirilebilir.

İçinize sinmezse ürünü bize iade edin, size yenisini gönderelim veya para iadesi yapalım.
İade edecekseniz önceden mağazayla temas kurarsanız iyi olur.

Tel: (532) 06 TAC 87
E-posta: tac87@ctm.com.tr

RE: tac87 - 1905sss - 26-02-2016

Hızlı açılma özelliği mi var o çakıda?

Kullanmadığım için bilmiyorum. Bazı çakılarda tam açılmaz zaten yarım açılır siz bilek hareketi ile tamamlarsıniz.

( Harun bey ben yazarken cevaplamış zaten )

RE: tac87 - judasdsc - 26-02-2016

İlginiz için teşekkürler Harun bey

Ürünü almadan önce youtube üzerinden izlediğim inceleme videolarındaki modellerde AO vardı. Ben bu modelde de olduğunu sandım. Açılmayınca da "acaba bendekindemi bir hata var" diye merak ettim ve forumdaki sıcak havaya istinaden sordum.
Bu modelde AO yoksa ise de sıkıntı yok benim için zaten, çakı fiyatına göre oldukça kaliteli.
Bu arada bu yaylı açılma desteğine AO deniyor ve bazı modellerde olmuyor yani, bu hevese yeni başlayan biri olarak öğrenmiş oldukSmile Genel olarak bu alışverişten ve önceki aldığım ürünlerden oldukça memnunum.

İlginiz için tekrar teşekkür ederim.

RE: tac87 - tirendaz - 26-02-2016

Bir responder kullanıcısı olarak.. kullandıkça biraz daha akıcı bir hareket elde ediyorsunuz sayın judasdsc ancak AO özelliği yok.

Dengesiyle, ebadıyla ve fiyatıyla iyi bir alışveriş yaptığımı hissettirir bana, umarım siz de seversiniz.

Saygılarımla

RE: tac87 - judasdsc - 26-02-2016

Sn. tirendaz

Teşekkürler. Responder gerçekten hoş duruyor zaten birazda tipini sevdiğim için aldım. Kullandıkça hoşlanacağımı tahmin ediyorum. Benzer bir durum bende Sogzilla'da olmuştu, CRKT Eraser'ın yanında yüzüne bakmıyordum ama sonra taşıdıkça, kullandıkça hoşuma gitmeye başladı.

Saygılarımla

RE: tac87 - sem - 27-02-2016

Sn harun,
Bir aralar Savage yivliler ile ilgili araştırma yapıyordunuz diye hatırlıyorum, gelişme var mı?
İkinci husus ilerleyen dönemde, atıcılık maksadıyla hazırlanmış, az tepen, isabetli ve temiz çalışan TAC87 için üretilmiş fişekleri ürün gamınızda görme ihtimalimiz var mı? Malum hepimizin derdi hangi fişeği alalım...

Saygılarımla,

RE: tac87 - harun - 27-02-2016

Savage ve Mossberg yivlileri için bu ay tekrar MKE'ye başvuruyoruz.

Fişekler için biraz daha bekleyiniz lütfen.

RE: tac87 - xxglockxx - 28-02-2016

Savage'leri dört gözle bekliyoruz. İnşaallah izin çıkar.

Saygılar.

RE: tac87 - kut4 - 28-02-2016

(27-02-2016, 01:42 PM)harun demiş ki: Savage ve Mossberg yivlileri için bu ay tekrar MKE'ye başvuruyoruz.

Sn. Harun,

Modeller için öngörü var mı?

RE: tac87 - harun - 28-02-2016

(28-02-2016, 05:34 PM)kut4 demiş ki:
(27-02-2016, 01:42 PM)harun demiş ki: Savage ve Mossberg yivlileri için bu ay tekrar MKE'ye başvuruyoruz.

Sn. Harun,

Modeller için öngörü var mı?

Daha ortada izin yok, model seçiminden çok uzağız. Geçen yıl Savage için yaptığımız başvuruya MKEK resmi cevap verme zahmetine bile katlanmadı. Bu yıl her iki marka için de başvuracağız, kısmet bakalım.

Temelde fikir vermesi amacıyla:
308 Win ve 300 Win Mag modeller ağırlıklı olacaktır, MKEK de bu kalibrelere sıcak bakıyor. 22LR, .223 Rem, 30-06 modellerden de bazı modeller olabilir.
MKEK 338 Lapua kalibreli tüfeklerin ithalatını uygun görmüyor.

Benim tercihim olarak da, Savage Axis gibi hesaplı seri 1,500-2,000$ olası satış fiyatıyla mutlaka bol miktarda olacaktır. 800-1,000$ fiyatlı .22LR model düşünüyorum. Bir-iki de ağır / yarı-ağır namlu target modeli olabilir.

İnşallah bu sefer izin verirler de, milletin CZ mahkumiyeti son bulur.