TabancaTufek.com Silah Forum
tac87 - Yazdırılabilir Sürüm

+- TabancaTufek.com Silah Forum (http://www.tabancatufek.com/forum2)
+-- Forum: İLANLAR (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Forum: Forum Sponsorlari (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=136)
+---- Forum: tac87.com (http://www.tabancatufek.com/forum2/forumdisplay.php?fid=147)
+---- Konu: tac87 (/showthread.php?tid=11651)

RE: tac87 - harun - 31-08-2015

(31-08-2015, 02:59 PM)tugrul demiş ki: Nalgene'ler Blackhawk tanmı Harun Bey?

[Resim: 35085s4.jpg]

Bundanmıdır?

Doğru. Bu ve aynı malzemeden klasik matara görünümlü olanları var. Renk seçeneği de mevcut.

RE: tac87 - gaul - 01-09-2015

Harun Bey,

Tac87 sitesindeki "yeni ürünler" sekmesi bende pasif durumda. Acaba benim kullandığım browser ile mi alakalı yoksa o sekmeyi özellikle mi kapalı tutuyorsunuz? Satışa çıkan yeni bir şeyler var mı diye bakmak için pratik bir yöntem, siz kapalı tutuyorsanız, aktifleştirmenizi rica ederim.

Saygılar.

RE: tac87 - harun - 01-09-2015

Yeni yüklediğimizi henüz "yeni ürün" olarak işaretlemiyoruz. Çünkü envanterimiz daha oturmadı, sürekli mal geliyor. Bu durum yıl sonuna kadar sürecektir. Mağaza marka ve modeller olarak oturduktan sonra sitedeki diğer uygulamaları aktif hale getireceğiz. Yeni ürün dışında, incelediğiniz veya satın aldığınız ürünler ile yakın ilgisi olan ürünler de gösterilecek, bazı ürünler hediyeli veya kampanyalı olacak, özel indirimler olacak, kısmetse üye kulübü düşünüyorum. Ancak şu sıralar mağaza ekibi mağazayı düzenlemek ve ürünleri tanımakla meşgul. Ben de yeni ürünleri internete yüklüyorum, fiyat ve stok durumlarını düzenliyorum, bayiler için fiyat ve stok listelerini hazırlıyorun. Aslında yeni yüklenen ürünü yeni olarak işaretlemek sorun değil de, bir süre sonra bunları tarayıp "yeni"likten çıkarmak gerekir, şimdilik bunu takip edebilmem zor. O da olacak inşallah. İlginiz için teşekkür ederim.

RE: tac87 - cem321 - 01-09-2015

Sn. Harun bey merhaba,

ORDER-15243SHCD06012250 nolu siparişime ürün eklemek istiyorum. Bedelini havale ile sitedeki banka hesabına göndersem ilave ürünleri aynı kargoya ile göndermeniz mümkün olur mu?

Saygılar.

RE: tac87 - harun - 01-09-2015

(01-09-2015, 12:39 PM)cem321 demiş ki: ORDER-15243SHCD06012250 nolu siparişime ürün eklemek istiyorum. Bedelini havale ile sitedeki banka hesabına göndersem ilave ürünleri aynı kargoya ile göndermeniz mümkün olur mu?

Tabii ki mümkündür.

tac87@ctm.com.tr veya harun@ctm.com.tr adresine isteğinizi yazabilir veya 0(532) 06 TAC 87 / 06 822 87 numaradan mağaza personelimize ulaşabilirsiniz.

RE: tac87 - kreatorglock - 01-09-2015

Sayın Harun Bey,

Mağaza personeli Uğur ve Abdullah bey'e ilgileri ve yardımları için teşekkür ederim.

Siparişlerim dün akşam kargo'ya verildi, bugün öğlen kargo bana sorunsuz ulaştı.

Çalışmalarınızda başarılar ve bizlere daha çok yeni markalar kazandırma dileğiyle.

Saygılarımla.

Siparişlerim:
OTIS - PROFESYÖNEL TABANCA TEMİZLİK KİTİ (FG-645)
OTIS - RIPCORD - İP HARBİ - 9 MM (FG-RC-338)
SUREFIRE - EP4 SONIC DEFENDER PLUS KULAKLIK - ORTA BOY (MEDIUM)

RE: tac87 - Karacula - 09-09-2015

Sn. Harun, Ankara'daki merkez adresinizde almak istediğimiz ürünleri görebilme imkanımız var mı? Yoksa yalnızca İnternet üzerinden mi satış yapıyorsunuz? Daha önceki mesajlarınızda kampanyalardan ve özel üyelik imkanlarından bahsetmiştiniz. Bu yönde bir gelişme var mı?

Saygılarımla..

RE: tac87 - harun - 09-09-2015

Mağaza satışımız var. Mağazayı hala tam olarak yerleştirip istediğimiz formata sokamadık. Satış sistemi (barkod, kasa, hızlı fatura vs) ile ürün güvenlik sistemi tamamlanmadığı için kısıtlı sayıda müşteriye hizmet verebiliyoruz. Ama sonuçta mağazadan alış-veriş yapılabiliyor.

Yerimiz Ankara, Çankaya'da Swiss Otel'in arka caddesinda Telefon ile görüşüp gitmenizde fayda var: 0(532) 06 TAC 87

RE: tac87 - harun - 09-09-2015

(09-09-2015, 12:31 AM)Karacula demiş ki: Daha önceki mesajlarınızda kampanyalardan ve özel üyelik imkanlarından bahsetmiştiniz. Bu yönde bir gelişme var mı?

Özel üyelik konusunda çalışmalarım var, ancak kullandığımız e-ticaret sisteminin alt yapısı düşündüklerimi gerçekleştirmeme izin vermiyor. Servis sağlayıcı ile görüşüyorum. Eğer altyapısını buna uygun hale getiremezlerse, gelecek yıl içinde kendi sistemimize geçmeyi düşünüyorum.

Temel olarak envanteri tamamladığımızda ve satış-faturalama sistemimiz oturduğunda bazı kampanyalar ve indirimler yapacağız. Bir takım belirsizliklerden dolayı bunların şekli ve çeşidi konusunda şu an için bilgi veremiyorum. Belirsizliklerin çoğunluğu yine kullandığımız e-ticaret sistemine bağlı olan uygunsuzluklar. İnşallah onlara da bazı çözümler üreteceğiz.

RE: tac87 - Dost - 10-09-2015

Sn. Harun, 12 gauge a zoom metal snap caps getirecek misiniz?